ATO, üyelerine eğitim verecek

17
Temmuz
2018
22:40

ANKARA (AA) - Ankara Ticaret Odası (ATO), ticari hayatta sık karşılaşılan hukuki sorunlar ve yeni yasal düzenlemeler hakkında üyelerini bilgilendirmek amacıyla eğitim programı düzenleyecek.

Odadan, yapılan açıklamaya göre, ATO Akademi kapsamında düzenlenecek 1.Ticaret ve Hukuk Haftaları Sertifikalı Eğitim Programı, 25 Kasım'dan itibaren 5 hafta boyunca cumartesi günleri ATO Meclis Salonu'nda gerçekleştirilecek.

Üyelere, faaliyetlerini sürdürmek, işlerini geliştirmeleri için ihtiyaç duydukları alanlarda eğitimler verilecek ve program sonunda katılımcılar sertifika alacak.

Açıklamada görüşlerine yer verilen ATO Yönetim Kurulu Başkanı Gürsel Baran, üyelerinin ticari hayatta birçok hukuki sorunla karşılaştığını belirterek, bu doğrultuda eğitim programı düzenlediklerini kaydetti.

Üyelerin, eğitimle internet bankacılığından çek yasasındaki yeni yasal düzenlemelere kadar birçok konuda bilgi sahibi olacaklarını vurgulayan Baran, "Üyelerimiz, alanında uzman isimlerin vereceği ticaret ve hukuk eğitimlerimize mutlaka katılmalılar. ATO olarak üyelerimize verdiğimiz eğitimlerle, hem onların hem de kent ekonomimizin gelişimine katkı sunuyoruz." ifadelerini kullandı.

Anadolu Ajansı tarafından geçilen 'Anadolu Ajansı Haberler' bölümünde yer alan haberler, Belge.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanstır.