Borsada günün ilk yarısı (1)

25
Eylül
2017
13:40

İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası’nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin sürekli müzayede işlemlerine ara verilen saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Kapanış FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım1,231,650,00
Acıpayam Selüloz3,240,005,19
Adana Çimento (A)6,74-0,157,68
Adana Çimento (B)4,85-0,4111,02
Adana Çimento (C)0,891,1410,40
Adel Kalemcilik21,78-2,1642,18
Adese Alışveriş Ticaret2,390,0032,78
Afyon Çimento9,140,1115,55
Ak Enerji1,191,7140,00
Akbank10,43-0,9536,88
Akçansa12,21-0,41-1,98
Akdenız Güvenlık Hız.3,45-3,9044,99
Akfen GMYO1,751,7434,62
Akın Tekstil11,550,6123,66
Akiş GMYO3,16-0,3235,04
Akmerkez GMYO21,60-0,559,03
Aksa14,07-0,9269,13
Aksa Enerji4,11-0,4837,92
Aksel Yat. Hol.0,540,00-28,95
Aksigorta3,21-4,1840,79
Aksu Enerji10,850,0025,43
Akyürek Pazarlama0,402,5621,21
Alarko Carrıer50,55-1,5640,85
Alarko GMYO41,84-0,7114,08
Alarko Holding5,72-0,3539,67
Albaraka Türk1,43-1,3825,04
Alcatel Lucent Teletaş9,85-0,5145,28
Alkim Kağıt5,92-0,67152,48
Alkim Kimya26,70-1,1852,65
Altınyağ0,821,23-6,82
Altınyunus Çeşme5,50-0,1837,50
Anadolu Cam2,40-1,2358,12
Anadolu Efes20,98-0,5720,40
Anadolu Hayat Emek.6,48-0,3138,86
Anadolu Isuzu6,61-0,3012,59
Anadolu Sigorta2,81-4,7549,30
Anel Elektrik2,420,4172,86
Anel Telekom0,700,0040,00
Arçelik26,42-0,3828,18
Arena Bilgisayar4,32-7,493,78
Armada Bilgisayar5,910,17-6,64
Arsan Tekstil1,77-0,5630,15
Artı Yatırım Holding0,651,5614,04
Aselsan24,380,3392,04
Asil Çelik3,80 1,06
Aslan Çimento39,480,15-1,84
Ata GMYO4,201,94-8,89
Atakule GMYO3,18-0,6322,31
Atlantik Petrol Ürünleri1,942,6573,21
Atlantis Yatırım Holding0,66-1,49-1,49
Atlas Yat. Ort.1,400,7242,86
AvivaSA Emeklilik Hayat20,160,855,85
Avrasya GMYO3,24-15,62159,20
Avrasya Petrol ve Tur.2,270,89-12,69
Avrupa Yatırım Holding2,26-0,4415,90
Ayen Enerji4,721,07-3,48
Ayes Çelik Hasır Ve Çit1,601,9122,34
Aygaz16,07-2,0148,43
Bagfaş12,60-0,9427,66
Bak Ambalaj5,501,8591,64
Balatacılar Balatacılık0,600,00-3,23
Bantaş Ambalaj2,650,38-5,58
Banvit13,280,00106,21
Baştaş Başkent Çimento2,610,7724,33
Batı Çimento7,89-0,2519,36
Batısöke Çimento2,530,4025,25
Bera Holding2,543,2561,78
Berkosan Yalıtım2,17-2,25-23,05
Beşiktaş Futbol Yat.4,650,0016,25
Beyaz Filo7,21-1,1010,18
Bilici Yatırım1,69-1,1745,69
Bim Mağazalar68,15-0,6641,06
Bimeks0,620,00-29,55
Birko Mensucat0,492,08-3,99
Birlik Mensucat1,550,0072,22
Bısaş Tekstil1,150,00167,44
Bizim Mağazaları13,55-0,5125,46
Bolu Çimento5,770,35-3,37
Bomonti Elektrik1,26-2,33-43,24
Borusan Mannesmann9,020,2219,69
Borusan Yat. Paz.44,50-0,0450,18
Bosch Fren Sistemleri157,901,8718,68
Bossa4,17-0,7168,15
Boyner Perakende Yat.9,48-0,73-46,50
Brisa7,330,4118,61
Burçelik4,200,4825,00
Burçelik Vana2,06-0,4843,06
Bursa Çimento5,870,00-1,94
Carrefoursa7,01-0,14-2,91
Coca Cola İçecek43,44-1,3631,95
Componenta Dökümcülük4,740,2116,75
Cosmos Yat. Holding1,128,7413,13
Credıtwest Faktorıng1,830,0014,38
Çelebi28,44-0,7030,43
Çelik Halat4,351,6487,27
Çemaş Döküm2,130,9563,85
Çemtaş4,54-3,4089,17
Çimbeton37,980,114,80
Çimentaş12,85-0,9343,58
Çimsa15,07-0,404,28
Çuhadaroğlu Metal3,39-1,7430,93
Dagi Giyim2,64-4,69109,52
Dagi Yatırım Holding1,92-1,5442,22
Dardanel2,260,4475,19
Datagate Bilgisayar5,50-1,6137,42
Demısaş Döküm2,170,4677,87
Denge Holding3,120,0050,00
Deniz GMYO3,626,1692,55
Denizbank3,98-1,00-16,56
Denizli Cam11,88-1,00-10,68
Derimod8,190,376,50
Desa Deri1,090,0022,47
Despec Bilgisayar3,91-1,0138,59
Deva Holding4,710,4333,81
Diriteks Diriliş Tekstil1,540,65-9,41
Ditaş Doğan7,26-0,5581,50
DO-CO254,101,118,96
Doğan Burda4,79-1,0361,28
Doğan Gazetecilik3,04-0,3319,69
Doğan Holding0,83-1,199,21
Doğtaş Kelebek Mobilya4,090,00142,01
Doğusan1,551,3153,47
Doğuş GMYO3,35-0,308,73
Doğuş Otomotiv9,69-0,1010,36
Duran Doğan Basım2,941,3840,67
Dyo Boya4,961,4345,88
Eczacıbaşı İlaç4,830,2175,23
Eczacıbaşı Yat. Ort.1,690,0037,07
Eczacıbaşı Yatırım10,30-0,1029,62
Edip Gayrimenkul1,180,0049,37
Ege Endüstri256,40-0,3119,66
Ege Gübre29,280,9744,10
Ege Profil9,22-0,3247,94
Ege Seramik4,730,0056,39
Egeli & Co Tarım Girişim0,722,8620,00
Egeli&Co Girişim Sermaye0,510,00-8,93
Egeli&Co Yatırım Holding0,215,0031,25
Egeplast4,13-8,63111,79
Ekiz Kimya0,76-3,80105,41
Emek Elektrik1,480,6835,29
Eminiş Ambalaj5,35-1,4726,18
Emlak Konut GMYO3,21-0,937,36
Enka İnşaat5,49-0,3614,03
Erbosan71,350,0796,87
Ereğli Demir Celik7,92-0,7565,41
Ersu Gıda1,13-0,8837,80
Escort Teknoloji1,380,0023,21
Esem Spor Giyim0,71-19,32173,08
Etiler Gıda12,96-0,3199,38
Euro Kapital Yat. Ort.1,420,7157,42
Euro Trend Yat. Ort.1,040,9732,69
Euro Yat. Ort.1,170,0049,06
Euro Yatırım Holding0,791,2831,67
Fenerbahçe Futbol37,46-0,58-3,95
Finans Fin. Kir.4,630,6510,50
Finansbank6,47-0,4635,07
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,990,0051,32
F-M İzmit Piston14,050,5710,18
Fonet Bilgi Teknolojileri4,820,21
Ford Otosan45,36-1,0553,24
Frigo Pak Gıda0,984,2648,48
Galatasaray Sportif6,99-0,14-5,26
Garanti Bankası10,57-1,0343,15
Garanti Faktoring3,840,5283,73
Garanti Yat. Ort.0,81-2,4128,52
Gedik Girişim1,210,004,31
Gedik Y. Men. Değ.2,401,698,11
Gedik Yatırım Holding1,35-0,740,00
Gediz Ambalaj6,46-1,07-0,62
Gentaş1,49-1,326,81
Gersan Elektrik2,14-2,2833,75
Global Men. Değ.0,440,0022,22
Global Yat. Holding3,001,0186,34
Good-Year4,710,0035,25
Göltaş Çimento79,250,195,53
Gözde Girişim3,23-1,5280,45
GSD Denizcilik1,660,0050,91
GSD Holding0,751,3536,36
Gübre Fabrik.5,180,0018,26
Güler Yat. Holding1,500,0066,67
Güneş Sigorta1,450,0038,10
Halk GMYO1,11-0,8922,42
Halk Sigorta2,74-0,36-0,36
Hatay Tekstil4,81-1,8433,61
Hedef Girişim4,732,83237,73
Hektaş5,57-1,9474,06
Hürriyet Gzt.0,91-1,0922,97
ICBC Turkey Bank3,23-0,62104,57
İdealist GMYO2,62-1,5063,75
İhlas Ev Aletleri0,512,0075,86
İhlas Gayrimenkul1,223,3976,81
İhlas Gazetecilik0,870,0067,31
İhlas Holding0,521,9673,33
İhlas Yayın Holding0,490,00113,04
İndeks Bilgisayar11,16-0,5341,85
Info Yatırım1,42-2,0733,89
İntema19,47-0,36-5,76
İpek Doğal Enerji4,295,41104,29
İskenderun Demir ve Çelik3,77-1,82108,57
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com’dan alınmıştır.)

(Sürecek)