Maserati’nin 4’üncü showroomu Birmot ile Antalya’da faaliyete başladı

08
Ekim
2018
07:30

Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati’nin Türkiye’deki dördüncü showroomu Antalya’da faaliyete başladı
İSTANBUL (AA) - Tofaş çatısı altındaki Fer Mas tarafından temsil edilen İtalyan markası Maserati’nin Türkiye’deki dördüncü showroomu Antalya’da faaliyete başladı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, otomotiv tarihinde iz bırakan en değerli markalardan biri olan Maserati, 100 yılı aşkın tarihiyle otomotiv tutkusunu bugünün lüks anlayışı ile birleştirerek başarılı bir şekilde ortaya koymaya devam ediyor.

Türkiye'de Fer Mas tarafından temsil edilen Maserati, büyüme stratejisi kapsamında Türkiye’nin farklı illerinde bayilikler açmayı sürdürüyor. Maserati son olarak Otokoç bünyesindeki Birmot ile turizmin merkezi Antalya’da faaliyete başladı. Aralık 2017’de faaliyetlerine başlayan Maserati Birmot Antalya, 285 metrekarelik showroom ve 120 metrekarelik servis alanına sahip modern tesisinde, Akdeniz Bölgesi’ne satış ve satış sonrası servis hizmetleri verecek.

2017 yılının başından itibaren Türkiye genelinde bayilik sistemini devreye alan Maserati, müşterilerinden aldığı yoğun talep doğrultusunda showroom ve servis noktalarını yaygınlaştırmaya başlamıştı. Bu kapsamda, ilk olarak yine Birmot ile geçen yıl nisan ayında Başkent Ankara’daki tesisini devreye alan İtalyan markası, ardından eylül ayında Bursa’daki showroom ve servis noktasının açılışını gerçekleştirdi.

Maserati, devreye alınan Birmot Antalya tesisiyle, ülke genelindeki tesis sayısını 4'e çıkarmış oldu.


Anadolu Ajansı tarafından geçilen 'Anadolu Ajansı Haberler' bölümünde yer alan haberler, Belge.com.tr editörlerinin hiçbir editoryal müdahalesi olmadan otomatik olarak ajans kanalından geldiği şekliyle yer almaktadır. Bu alanda yer alan haberlerin hepsinin hukuki muhatabı haberi geçen ajanstır.