Türkiye’nin Haber Sitesi
Belge.com.tr
Başbakanlık İzmir Ofisi açıldı
YENİ HABER

Başbakanlık İzmir Ofisi açıldı

Kılıçdaroğlu: Sizi Silivri'ye göndereceğim
YENİ HABER

Kılıçdaroğlu: Sizi Silivri'ye göndereceğim

Binlerce TOFAŞ işçisine 1000 TL sözü
YENİ HABER

Binlerce TOFAŞ işçisine 1000 TL sözü

2015 Eurovision Şarkı Yarışması'nı İsveç kazandı
YENİ HABER

2015 Eurovision Şarkı Yarışması'nı İsveç kazandı

Güldüren Seçim afişleri
Güldüren Seçim afişleri

30 Mart'ta yapılacak yerel seçimler öncesinde, belediye başkan adayları ve muhtar adaylarının afiş rekabeti sürüyor...

Sosyal medyada da adayların en ilginç seçim afişleri paylaşılıyor. 
YORUMLAR
Bu Habere Yorum Yapılmamıştır. Yorum Yapmak için "Yorum Ekle" Butonuna Tıklayın.
SİYASET HABERLERİ
Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Işık:
"Türkiye kendi füzesini kendi yapıyor, hem de insansız hava aracımızı yaptık. İnsansız hava sahasından düşmana fırlatılacak küçük bozok füzesini bile kendimiz yaptık, TÜBİTAK'ta geliştirdik" "Artık bu ülkeni yüzde 100 yerli, kendi pataentiyle ürettiği dünyanın en gelişmiş piyade tüfeği var"
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çalık:
"Eski Türkiye 7 Haziran 2015 seçimlerinde noktalanacak"
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Yıldız:
"Biz, siyasetin saygınlığını koruyacağız. Biz, bir şey diyorsak sözümüze, kendimize güvenilir ve ancak yapabileceklerimizi konuşan bir iktidar olacağız" "Biz, makamlarımız, mevkilerimiz, önümüzde yazan bir tabela için koşturmuyoruz. Biz, ülkemizin geleceğine, sevdiğimiz çocuklara ve inşallah Türkiye'nin büyümesine koşturuyoruz. Hizmetin sınırı, yılı da yoktur. Hep beraber bu ülke için koşturacağız"
AK Parti'nin İzmir mitingi
Genel Başkan ve Başbakan Davutoğlu: (4) "Allah aşkına 12 senelik iktidarız kimin nesine karışıldı. Tek bir vatandaşımızın dahi inancına, düşüncesine, fikrine, yaşam biçimine müdahale olursa onun karşısında önce ben duracağım, önce ben konuşacağım, önce ben haykıracağım" "28 Şubat'ta insanların gerçekten yaşam biçimlerine müdahale edilirken, kadınlar horlanırken, belli inançlara sahip insanlara ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapılırken susanlar şimdi hiç olmamış olaylar üzerinden bir korku yaymaya çalışıyorlar" "AK Parti'yi durdurmak Türkiye'yi durdurmaktır"
Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı İslam:
"(Muhalefetin seçim vaatlerinde AK Parti'nin mevcut politikalarına yer vermesi) Bunun iki nedeni olabilir; ya Türkiye'de herkesi kendileri gibi yapılanlardan habersiz sanıyorlar ya da herkesin zekasıyla alay eder gibi bir konu bu"
Cumhurbaşkanı Erdoğan Şanlıurfa'da
Erdoğan, toplu açılış ve şehir hastanesi temel atma töreninde konuştu: (2) "Kucağında çocuğuyla, biçare vaziyette bize sığınmış Suriyeli hanım kardeşlerimizi, dizlerinde kalmış son dermanla, gözü yaşlı bir şekilde bize sığınmış ak sakallı ihtiyarı, yaşadığı tüm sıkıntılara rağmen, hala geleceğine umutla bakan çocukları, zalime teslim edemeyiz" "Neymiş? 'Buradan elde ettiği gelirle emeklilere ikramiye verecekmiş.' Bunların sadece gözü kör, kulağı sağır değil, aynı zamanda vicdanları nasır tutmuş. Hesap bilmedikleri gibi insanlıktan da bihaberler"
"İlk Oyum MHP"ye Gençlik Şöleni"
MHP Genel Başkan Yardımcısı Kaya: "7 Haziran seçimleri, sıradan bir seçim değildir. Ülkemiz, milletimiz ve hareketemiz için 'kader seçimi' diye nitelendirebileceğimiz bir seçimdir"
AK Parti'nin İzmir mitingi
AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu: (2) "Biz Selçuklu'nun torunlarıyız, Osmanlı'nın varisleriyiz, Cumhuriyet'in çocuklarıyız. Selçuklu'yu, Osmanlı'yı farklı bir tarih gibi görenler cumhuriyetin hakkını veremezler. Çaka Bey'i unutanlar Gazi Mustafa Kemal'in hakkını veremezler. Osmanlı'nın Akdeniz'i Türk gölü yapan asrını unutanlar, Türkiye'yi geleceğe taşıyamazlar" "Bizi Afro Avrasya dediğimiz, Afrika’ya açıldığımız için Türkiye’yi Balkanlar’a, Orta Doğu'ya bağladığımız için Sayın Cumhurbaşkanımız'ı da beni de 'Yeni Osmanlıcı' diye dünyaya şikayet ettiler, şimdi bu projeyi çalıyorlar"
Kılıçdaroğlu'ndan İstanbul 3. bölge ilçelerine ziyaret
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu: "Çatlasanız da patlasanızda ben bu iki maaş ikramiyeyi emekliye vereceğim" "Ne yaparlarsa yapsınlar refahı tabana bu ülkede tabana yayacağım. Kalkınmadan sadece Ankara'daki beyler değil bu ülkedeki herkes nasiplenecek"
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal:
"İnşallah 8 Haziran sabahı biz kaldığımız yerden yolumuza devam edeceğiz" "Türkiye'de ekonomik ve siyasi istikrarın sürmesi, her şeyden önce bütün insanlarımızın temel temennisi"
Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Eker:
"Sistem değişikliğini de Çözüm Süreciyle ilgili olan meseleyi de kalıcı bir barışa dönüştürmek için bir tasavvur gerekiyor. O da şu, biz biliyoruz ki Türkiye'de bu süreci başlatan AK Parti, bundan sonraki sürecin yegane taşıyıcı siyasi gücü" "Çözüm Sürecine meclisteki iki parti zaten başından beri karşı. En başından beri engel olmaya, karşı durmaya çalışıyorlar. Cumhuriyet Halk Partisi ve Milliyetçi Hareket Partisi, ikisinin de tutumu bu. HDP'nin de maalesef burada şu anda o meyanda çok farklı bir siyaset içerisinde olduğunu göremiyoruz" "HDP, silahlı terör örgütünün paralelinde, orada siyaset yapıyor maalesef, şiddet dilini yer yer kullanıyor, yer yer bunu uyguluyor. Hele bu seçimde doğuda bir türlü, batıda başka türlü davranıyor"
MHP'nin Ankara mitingi
Genel Başkan Bahçeli: (2) "Dikkat ediniz, 3 milyar 300 milyon liraya 'çerez parası' diyen bir kiralık şahıs, Maliye Bakanlığı koltuğunu işgal etmektedir. Bir asgari ücretli 949 liraya mahkumken, bütçenin binde 7'sine çerez demek hayasızlıktır" "Endişeye gerek yoktur; vatandaşlarımıza sahip olacak biziz, kimsesizlerin, dara kalanların, üzülenlerin elinden tutacak da biziz. Biz her kesime ümit verdikçe, vaatlerimizi sıraladıkça AKP sancılanmaktadır"
Genel seçime doğru
AK Parti Grup Başkanvekili Ünal: "Bir yönetimde milletin iradesi sandık aracılığıyla devlete, devlet yönetimine yansımıyorsa, orada başka şeyler vardır" "Bizden öncekiler ülkede krizler yaratarak milyarlarına milyarlar katıyorlardı. Devlet maalesef faiz bataklığına sürüklenmişti. Biz bunları önledik. 12 yıldan bu yana, bunu yapanların musluklarını kapattık. Bütün hortumlarını kestik"
MHP'nin Ankara mitingi
Genel Başkan Bahçeli: (1) "Erdoğan, 'müjde' diyerek Diyanet İşleri Başkanı'na zırhlı ve son derece lüks bir otomobil vermiştir. Sanki kesesinden harcamaktadır. Sanki milyar dolarlarından hayır yapmaktadır. Peki zırh, günaha engel olacak mıdır? Zırh, müsrifliği kapatacak mıdır? Erdoğan, kimin parası ile kimlerin namına cömertlik taslamaktadır?" "Erdoğan ve Davutoğlu, meydanlarda konuşurken ezanlarımız gecikmeli okunmaktadır. Camiler, siyasi propaganda alanına dönüştürülmektedir. Kur'an-ı Kerim, siyaset sahnesine çıkarılmaktadır. Kabe, Kudüs, Diyanet, imam hatip, başörtüsü sürekli istismar edilmektedir" "AKP, soygun yapmakta, başörtüsünün altına saklanmaktadır. AKP, rüşvet alıp vermekte, imam hatiplerin bahçelerine gizlenmektedir. AKP, haram ve hıyanete sapmakta, Kudüs diyerek Kabe'yi işaret ederek tertemiz ve ihlaslı vicdanları kandırmaktadır. Maneviyat yağmacıları, Allah'la aldatmak için yarış içindedir. Bunlarda Allah korkusunun zerresi kalmamıştır"
AK Parti İzmir mitingi
Orman ve Su İşleri Bakanı Eroğlu: "Yeni Türkiye, çok daha büyük, müreffeh, huzurlu, gelişmiş ve kalkınmış bir Türkiye olacak" "Allah nasip ederse Cumhuriyetimizin 100. yılı 2023'te, Türkiye'yi dünyadaki 10 büyük ekonomi arasına taşıyacağız. Zaten bunun ayak sesleri gelmeye başladı" "İzmir'i, organik tarımın üretim ve ihracat üssü yapacağız"
DÖVİZ KURLARI VE ALTIN
Amerikan Doları (USD)
Alış : 2.59 / Satış : 2.60
Avrupa Para Birimi (EURO)
Alış : 2.85 / Satış : 2.86
Altın (GRM)
Alış : 100.0 / Satış : 101.0
Belge Reklam
HAVA DURUMU
KONYA için Hava Durumu
PARÇALI BULUTLU
26,9
PARÇALI BULUTLU
Nem:%26
Rüzgar:3 km/sa
Basınç:1008,4 hPa
NAMAZ VAKİTLERİ
Konya için Namaz Vakitleri

İmsak

03:44

Güneş

05:27

Öğle

12:54

İkindi

16:43

Akşam

20:09

Yatsı

21:43

Kontv Milletin Kanalı
Lig Sonuçları
Belge Reklam
(Anadolu Medya Grup)
Adres: Emirgazi Mh. Görsel Sk. No:1 ANMEG Plaza Karatay/KONYA
Tel: 444 0 155 || Faks: 0 (332) 350 43 04 || [email protected]
sanalbasin.com üyesidir
© 2013-2014 Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz ve Kaynak Gösterilemeden Yayınlanamaz...