Cumhurbaşkanı’nı dinlemediler!

250 şehit 2000’den fazla gazinin aziz hatıralarına Konya büyük ayıp etti.

Güncelleme Tarihi: 17 Temmuz 2017, Pazartesi - 10:08
Haberler » GÜNDEM
Cumhurbaşkanımızın "pazar günü gece 24:00’e kadar 15 Temmuz şehitlerini anma programlarını devam ettireceğiz" emrine rağmen Konya emri dinlemedi, kutlamaları ancak bir günle sınırlandırdı.

Türkiye’nin her yerinde pazar gecesi hatta sabahına kadar valilikler anma ve kutlama etkinlikleri yaparken, Konya’da yapılmaması büyük tepkiye yol neden oldu.

KONTV de program olacak diye uydu kiralayıp canlı yayın araçlarıyla Mevlana Meydanında yerini aldı, ancak program yapılmadı. Bunun üzerine KONTV meydan yayınını kısa keserek Anadolu’nun çeşitli illerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatıyla devam eden meydan nöbetlerini yayınlamaya başladı.

Cumhurbaşkanımızın ’pazar gecesine kadar nöbete devam’ emrini dinleyen çok sayıda vatandaş da Konya Mevlana Meydanına gelip program olmadığını görünce tepki göstererek geri döndü.
 


Yorumlar


  • EYÜP ÇETİN
    23 Temmuz 2017, Pazar

    Bunların 15 temmuzla filan alakaları yok. Bunların gerçek yüzleri yalakalık ama biz bu partinin hamallarıyız. Biz çalışıyoruz onlarda gayrimenkul yapıyor. Bu partiye hizmet edenler lazım. Böyle olduğu daha iyi oldu. hiç olmazsa gerçek yüzleri ortaya çıktı

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 04:30
Güneş 05:59
Öğle 12:55
İkindi 16:37
Akşam 19:39
Yatsı 21:01
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da