Selim Ay’ın hedefi Şampiyonlar Ligi!

Konyaspor’da profesyonel anlamda 10.yılına giren oyuncu Selim Ay, bu süre içerisinde iyisiyle kötüsüyle birçok olay yaşadığını belirtirken, bundan sonra tek düşüncesinin Konyaspor formasıyla şampiyonluk yaşamak ve Şampiyonlar Ligi’nde oynamak olduğunu ifade etti.

Giriş Tarihi: 12 Temmuz 2019, Cuma - 10:03
Haberler » SPOR
"Bu sene Konyaspor’da profesyonel anlamda 10.yılıma girdim. İlk geldiğim günden itibaren hiçbir zaman hedeflerimden ve hayallerimden şaşmadım. Hala da şaşmadım ve aynı şekilde devam ediyorum” diyen Selim Ay, "Bu süre içerisinde zorlukları da gördüm başarıları da gördüm. Ama ne zorluklardan kaçtım ne de başarılarla yetindim. Oynamadığım ve sabretmem gereken zamanlar oldu. Her zaman sabrettim ve çalışmayı bırakmadım. Konyaspor’da 10.yıla başlamanın gururu ve onuru gerçekten tarif edilemez bir duygu. İnşallah bir 10 yıl daha devam ederiz. Transfer yasağının olduğu o dönemden UEFA’ya gittiğimiz döneme kadar aynı hırsımla ve özverimle çalışmalara devam ettim. Bu takımın bir parçası olmaktan her zaman onur ve gurur duydum. Bunu açık yüreklilikle söyleyebilirim” şeklinde konuştu.

Selim Ay, "Şimdi Konyaspor forması ile Konyaspor çatısı altında yaşamak istediğimiz bir şampiyonluk hedefimiz kaldı. Bu tabiki de kolay olacak bir şey değil. Ama birlik ve beraberlik içerisinde olduğumuz zaman üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey olmadığını da gördük ve bunu da herkese gösterdik” derken sözlerine şöyle devam etti:

"Geride kalan 10 yıla baktığımız zaman benim için yaşanılan çok güzel anılar oldu. İnşallah Allah’ın izniyle önümüzdeki yıllarda hedefim; lig şampiyonluğu ve sonrasında Konyaspor’u Şampiyonlar Ligi’nde en iyi şekilde temsil edebilmek. Ben yine söylüyorum. İnanmaktan ve hayal kurmaktan hiçbir zaman vazgeçmedim. Bu hayalime de gerçekten canı gönülden inanıyorum. Ve bu hayalin, bu hedeflerin gerçekleşmesi için hem kendim elimden geleni yapacağım hem de takım olarak bunun için gayret göstereceğiz. İnşallah bir gün Konyaspor’u hem şampiyon yapıp hem de Şampiyonlar Ligi’nde oynatacağız…”

Taraftarların Konyaspor camiası adına çok çok değerli olduğuna da işaret eden Selim Ay, "Yaşadığımız gelen bütün zorlukları hep birlik ve beraberlikle aştık. Ben ilk A Takıma çıktığım ve oynadığım ilk hazırlık maçından sonra yaptığım konuşmada da söylemiştim taraftar, basın, yönetici, futbolcudan oluşan bu zincirin halkalarını bozmadığımız zaman sırtımız yere gelmez diye. İlla ki sıkıntılı dönemler yaşadık, yaşayacağız da. Ama birlikte olduğumuz zaman üstesinden gelemeyeceğimiz hiçbir şey yok. Bunu tekrar tekrar söylüyorum. Taraftarlarımızla birlikte bize destek veren herkesle beraber yine sorunların sıkıntıların üstesinden geleceğiz. Konyaspor olarak yine kendimizden emin adımlarla yolumuzda ilerleyeceğiz” ifadelerini kullandı.

Selim Ay sözlerini "Bugünlere gelmem de emeği olan Antalya Kepez’deki hocalarımdan ve Konyaspor alt yapısında bana emek vermiş hocalarımdan, A Takımda çalıştığım ve biz A Takıma çıktığımızda bize ağabeylik yapan, her şeyimizle ilgilenen, buraya gelmemizde emeği olan herkesten Allah razı olsun. Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum. Onların yüzünü kara çıkarmadığım için mutluyum. Ve inşallah hem onları daha çok mutlu edeceğim hem de ben Konyaspor ile birlikte hedeflerimize yürüyüp daha da çok mutlu olacağım” cümleleriyle tamamladı.

Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:24
Güneş 07:51
Öğle 12:50
İkindi 15:18
Akşam 17:39
Yatsı 19:01
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da