Futbolda haftanın programı

Futbolda Süper Lig ve TFF 1. Lig’e 4. hafta karşılaşmalarıyla devam edilecek, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig’de ise 3. hafta maçları oynanacak.

Giriş Tarihi: 13 Eylül 2019, Cuma - 09:14
Haberler » SPOR
Türkiye Futbol Federasyonundan (TFF) yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın müsabaka programı şu şekilde:



- Süper Lig



Bugün:

20.30 Galatasaray-Kasımpaşa (Türk Telekom)

Yarın:

17.00 Medipol Başakşehir-Demir Grup Sivasspor (Başakşehir Fatih Terim)

20.00 Antalyaspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Antalya)

20.00 Gazişehir Gaziantep-Beşiktaş (Kalyon)

15 Eylül Pazar:

17.00 Çaykur Rizespor-Göztepe (Çaykur Didi)

17.00 MKE Ankaragücü-BtcTurk Yeni Malatyaspor (Eryaman)

20.00 Trabzonspor-Gençlerbirliği (Medical Park)

20.00 Yukatel Denizlispor-Konyaspor (Denizli Atatürk)

16 Eylül Pazartesi:

20.00 Aytemiz Alanyaspor-Fenerbahçe (Bahçeşehir Okulları)



- TFF 1. Lig



Bugün:

19.00 Balıkesirspor-Ümraniyespor (Balıkesir Atatürk)

Yarın:

15.30 Keçiörengücü-Büyükşehir Belediye Erzurumspor (Aktepe)

19.00 Altınordu-Eskişehirspor (Bornova Aziz Kocaoğlu)

19.00 Boluspor-Altay (Bolu Atatürk)

15 Eylül Pazar:

16.30 Bursaspor-Osmanlıspor (Bursa Büyükşehir Belediye)

16.30 İstanbulspor-Giresunspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)

19.00 Ekol Göz Menemenspor-Akhisarspor (İzmir Atatürk)

19.00 Adanaspor-Adana Demirspor (5 Ocak Fatih Terim)

16 Eylül Pazartesi:

19.00 Hatayspor-Fatih Karagümrük (Osmanlı)



- TFF 2. Lig



Kırmızı Grup

Yarın:

16.00 Ankara Demirspor-Ergene Velimeşespor (TCDD Ankara Demirspor)

16.30 Eyüpspor-Niğde Anadolu (Recep Tayyip Erdoğan)

15 Eylül Pazar:

15.30 Vanspor-Kardemir Karabükspor (Van Atatürk)

15.30 Birevim Elazığspor-Tuzlaspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)

15.30 Sivas Belediyespor-Kahramanmaraşspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)

15.30 Etimesgut Belediyespor-Bodrum Belediyesi Bodrumspor (Etimesgut Belediyesi Atatürk)

15.30 Bayburt Özel İdare-Kırşehir Belediyespor (Bayburt Genç Osman)

16.00 Kastamonuspor 1966-Bandırmaspor (Gazi)

19.00 Sakaryaspor-Uşakspor (Yeni Sakarya Atatürk)



Beyaz Grup

Yarın:

16.00 Başkent Akademi-Yılport Samsunspor (Ankara OSTİM)

16.30 Pendikspor-1922 Konyaspor (Pendik)

15 Eylül Pazar:

16.00 Yeni Çorumspor-Gümüşhanespor (Dr. Turhan Kılıççıoğlu)

16.30 Kırklarelispor-Zonguldak Kömürspor (Kırklareli Atatürk)

16.30 Manisa-Hekimoğlu Trabzon (Mümin Özkasap Spor Tesisleri)

16.30 İnegölspor-Sancaktepe (İnegöl İlçe)

18.00 Amed Sportif Faaliyetler-Hacettepe (Diyarbakır)

19.00 Tarsus İdmanyurdu-Sarıyer (Tarsus İlçe)

19.00 Afjet Afyonspor-Şanlıurfaspor (Zafer)



- TFF 3. Lig



1. Grup

15 Eylül Pazar:

15.30 Yeni Orduspor-Çatalcaspor (19 Eylül)

15.30 Karbel Karaköprü Belediyespor-68 Aksaray Belediyespor (Faruk Çelik)

16.00 Serik Belediyespor-Manisaspor (Serik İsmail Oğan)

16.00 Tokatspor-Kızılcabölükspor (Gaziosmanpaşa)

16.00 Çankaya-Erzinspor (Ankara OSTİM)

16.00 Düzcespor-Artvin Hopaspor (Düzce 18 Temmuz)

16.30 Silivrispor-Anagold 24 Erzincanspor (Silivri)

16.30 Sultanbeyli Belediyespor-Yomraspor (Darıca İlçe)

19.00 Ci Group Buca-Şile Yıldızspor (Yeni Buca)



2. Grup

Yarın:

15.30 Ofspor-Fatsa Belediyespor (Vali İsmet Gürbüz Civelek)

16.30 Belediye Derincespor-Kemerspor 2003 (Derince Belediyespor Doğal Çim)

15 Eylül Pazar:

15.30 Cizrespor-Kocaelispor (Cizre İlçe)

16.00 Payasspor-Elazığ Belediyespor (Payas İlçe)

16.00 Kozanspor-Erbaaspor (İsmet Atlı)

16.30 Büyükçekmece Tepecikspor-1877 Alemdağspor (Tepecik Şenol Güneş)

16.30 Turgutluspor-Esenler Erokspor (Turgutlu 7 Eylül)

19.00 Fethiyespor-Ağrı 1970 (Fethiye İlçe)



3. Grup

15 Eylül Pazar:

15.30 Medical Park Batman Petrolspor-Altındağ Belediyespor (Batman Yeni Şehir)

15.30 Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Darıca Gençlerbirliği (Yeşiltepe Spor Kompleksi)

15.30 1954 Kelkit Belediyespor-Nazilli Belediyespor (Kelkit İlçe)

16.00 Nevşehir Belediyespor-Osmaniyespor (Nevşehir Gazi)

16.00 Yozgatspor 1959-Karacabey Belediyespor (Yozgat Bozok)

16.00 Muğlaspor-Bayrampaşa (Muğla Atatürk)

16.30 Halide Edip Adıvarspor-Diyarbekirspor (Maltepe Hasan Polat)

16.30 Gölcükspor-Somaspor (Gölcük Şehir)

16.30 Modafen-Pazarspor (Ziya Altınoğlu)


Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:04
Güneş 07:30
Öğle 12:41
İkindi 15:19
Akşam 17:42
Yatsı 19:01
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da