Hydrafacial ile Yüzünüze G5 Masajı ile Vücudunuza Değer Verin

Giriş Tarihi: 29 Eylül 2019, Pazar - 23:01
Haberler » YAŞAM

Hydrafacial Nedir Ne İşe Yarar
Hydrafacial; cilt yenileme, özellikle siyah noktalar, akneler, gözenek temizliklerinde etkili bir tedavidir. Bu tedavi sayesinde son derece güvenli, etkin ve hızlı bir şekilde cilt yenileme sağlanır. Etkisi hızlıdır. Kullanılan başlıkları ve solüsyonları sayesinde cilt nemlendirilip beslenerek soyulur, ardından temizleme işlemine geçilir ve sonraki aşama da artık yenilenmedir. Bu yöntem cilt kırışıklıklarında, cilt lekelerinde, siyah noktalarda, yağlı ciltten dolayı oluşan problemlerde, akne tedavilerinde çok iyi sonuçlar verir. Hydrafacial uygulaması ciltteki problemine göre her yaş grubuna uygulanır. Tedavi sonrası alınan cevaplarda olumluluk payı çok yüksek olduğundan bir başka merak edilen detay hydrafacial fiyatları noktasıdır. Bu nokta da yapılacak şey estetikce yi ziyaret etmektir. :)

Hydrafacial Kaç Seans Önerilir?
Hydrafacial uygulaması haftada 1 kez tercih edilir. Ve cildin sorununa göre 4 ila 6 seans arası değişkenlik gösterir. Gerekli tedavi sonrasında sonucun devam etmesi için de ayda tek seans bir başka öneri dipnotudur. Sonuç olarak gerek uygulanacak seans sayısı gerekse hydrafacial fiyatları 2019 bilgileri uzman doktorla görüşmeler sonrasında netleşir.
Uygulama sonrasında hastanın dikkat etmesi gereken özel bir durumu söz konusu değildir. Hydrafacial temizleme, yenileme, nemlendirme ile komple yapılan bir bakımdır. Böylelikle cildin nemi ve elastikiyet durumu tekrar kazanılır, canlandırması yapılır, var olan lekelerden kurtulunur ve ciltte etkili sonuç alınmış olunur. Hydrafacial İstanbul kapsamında acısız, ağrısız, güvenli bir cilt bakımıdır.
 
G5 Masajı Yararları
Ritmik masaj tekniği özelliğine sahip olan özel cihaz hızlı titreşim şeklinde uygulanır. Sıkılaşma sağlayan ve selülit giderici özelliği ile günümüzde giderek kullanımı artış göstermiştir. Özellikle selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada tercih edilen G5 masajı çeşitli tedavilerin gerçekleştirilmesinde uygulanır. Kaslarda biriken laktik asit ve ödemin tedavisinde uygulanan G5 masajını siz de bu konuda özel dizayn edilmiş cihaz ve merkezlere giderek yaptırabilirsiniz.

G5 Masajı Uygulama Alanları Ve Faydaları Neler
Vücudun farklı bölgelerinde uygulanan g5 masajı ile selülit tedavisinin avantajları oldukça fazladır. Popo, bacak ve kol bölgelerinde daha çok tercih ediliyor. Kişiye özel bir tedavi programı hazırlanmak sureti ile gerçekleşen bu uygulama 10-15 seans arasında profesyonel şekilde uygulanır.  G5 masaj tekniğinin sağladığı faydaları saymakla bitemz. Gerçekleşene seansların ortalama süresine baktığımızda ise 20-25 dakika sürdüğünü görüyoruz. Uygulamanın profesyonel şekilde gerçekleşmesi ile birlikte kişide çeşitli olumlu etkiler kısa süre sonra görülmeye başlar.
Selülit oluşumunu engellemeye yarayan G5 masajı aynı zamanda, kan dolaşımının hızlanmasını yardımcı olarak daha dinç ve kendinizi genç hissetmenize olanak sunar. Yorulan ve kasılan kasların gevşemesini sağlayarak, kasları güçlendirir. Cildin sıkılaşmasına yardımcı olur ve metabolizmayı hızlandırır. Bu sayede yağ yakılması artarak bölgesel zayıflama imkanından yararlanılır. G5 masajı fiyatları için araştırma yaparak sizde bu yöntemden yararlanabilirsiniz.
 
 


Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:03
Güneş 07:24
Öğle 13:09
İkindi 16:13
Akşam 18:43
Yatsı 19:59
Yazarlar
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da