Pendik’te Kaliteli Düğün Salonu

Güncelleme Tarihi: 29 Eylül 2019, Pazar - 23:41
Haberler » YAŞAM

İstanbul Pendik’te kaliteli düğün salonu arayan çiftler genellikle lüks balo salonlarını tercih ediyor. Bu düğün salonları, yaz aylarında hem açık hem kapalı alan ile havuz başı gibi seçenekleri sunuyor. Kış aylarındaysa çiftlerdaha çok balo salonlarına yöneliyor. Düğün salonu konseptinizi gösterişli veya şık ve sade olarak seçebilirsiniz. Pendik’te kaliteli düğün salonuyla hizmet veren  Salon Asır firmamız, Pendik merkezde olup, İstanbul genelinde organizasyon hizmetleri de sağlamaktadır.

Pendik’te Düğün Salonlarının Verdiği Hizmetler
Düğün salonları, belirli sayıda davetli kapasitesinde olup, alternatif seçeneklerle organizasyon düzenlemenize olanak tanır. Salonlar genel bir konsepte sahiptir ve her mekanın kendine has süslemeleri bulunur. Bazı salonlar standart süslemelere yer verirken, bazıları şık avizeler ve şamdanlar, özel kaşık, çatal ve tabaklarla servis seçenekleri sunabiliyor. Pendik’te düğün salonu aramaya başlamadan önce hangi konseptte bir düğün yapmak istediğinizi kararlaştırmalısınız. Böylece size uygun seçenekler arasından tercih yapmanız kolaylaşacaktır. Pendik düğün salonlarının verdiği hizmetleri şöyle sıralayabiliriz;
 
  • Davetli sayısına uygun düğün mekanı
  • Menü servisi (pasta-kokteyl-yemekli)
  • Ses ve müzik sistemi kurulumu
  • Müzik grubu
  • Gelin yolu ve masası süsleme
  • Davetli masa ve sandalye süslemePendik’te düğün salonu kiralayarak, geniş çaplı bir organizasyon düzenlemek isterseniz, Pendik organizasyon firmalarından destek alabiliyorsunuz. Düğün mekanıyla yalnızca mekan anlaşması yaparak, Pendik’te hizmet veren organizasyon şirketi tarafından mekanın tasarlanmasını isteyebilirsiniz. Salon Asır olarak, mekanın tasarımı, süslemesi, eğlence ve yemek servisi hizmetleri veriyoruz. Organizasyonu birlikte planlıyor, hayata geçirme, yürütme ve düğün sonrası mekanın toparlanması gibi hizmetleri profesyonel ekibimizle sürdürüyoruz.

Pendik Düğün Salonu Fiyatları
İstanbul’un ulaşım noktalarının kesiştiği bir ilçe olan Pendik’te bulunan düğün salonları, yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı seçenekte hizmet vermektedir. Ayrıca hafta içi, hafta sonu, gündüz ve akşam saatlerinde olmak üzere düğün salonu kiralama imkanları bulunuyor. Pendik düğün salonu hafta içi ve gündüz saatlerinde yapılan organizasyonlarda daha ekonomik fiyat seçenekler sunuyor.
Pendik’te düğün salonları arasında doğa manzaralı ve deniz manzaralı alternatifleri de değerlendirebilirsiniz. Hem merkeze yakın hem de kendinizi doğal bir ortamda hissedebileceğiniz Pendik düğün salonları da bulmak mümkün. Pendik düğün salonu fiyatları, düğün tarihine, salonun kapasitesine, davetli sayısına, yemekli-yemeksiz olarak organizasyon türüne ve mekanın sağladığı fırsatlara göre farklılık gösterecektir. Düğün salonları kişi başı ücret üzerinden hizmet vermektedir. Fiyat teklifi alırken, ortalama davetli sayısını belirtmeniz gerekebilir.

Düğün salonlarının kendi bünyesindeki organizasyon hizmetlerine ek olarak sokak satıcısı kiralama (Osmanlı şerbeti, pamuk şeker, Maraş dondurmacısı ve mısır arabası gibi), yöresel gösteri ekibi (zeybek, Kafkas, davul zurna ve halay gibi), semazen ve ilahi grubu gibi imkanlar sunan organizasyon firmalarıyla da anlaşabilirsiniz. Salon Asır firmamız, düğün mekanı da dahil olmak üzere, hayal ettiğiniz tüm detayları düğün organizasyonunuza dahil ederek kaliteli hizmet almanızı sağlayacaktır.
 


Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:03
Güneş 07:24
Öğle 13:09
İkindi 16:13
Akşam 18:43
Yatsı 19:59
Yazarlar
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da