Bayan Gümüş Yüzük

Güncelleme Tarihi: 04 Ekim 2019, Cuma - 14:09
Haberler » YAŞAM
Gümüş yüzük zamanın ruhuna göre her zaman kendini güncelleyebilen bir moda. Şu ana kadar insanlık tarihinde gümüş yüzük ve gümüş aksesuarların tamamen moda ve trend dışı kaldığı hiç görülmedi. Haliyle bayan gümüş yüzük modası da her zaman kendine has çizgizinde yolunu bulmuş ve kadınlar için trend olma durumunu her daim korumuştur desek yanlış bir bilgi vermiş olmayız.

Bayan Gümüş Yüzük ve Moda İlişkisi

Bayan gümüş yüzük kendisi modayı etkileyebildiği gibi modanın hali hazırda bulunan kalıplarından da etkilenebilir. Nedir bu kalıplar diyecek olursanız o günün moda şovları, defileleri vs gibi etkinlik ve organizasyonlar bayan gümüş yüzük modasına bazen doğrudan bazen ise dolaylı yoldan yön verebilmektedir. Bunlara ek olarak başka ve ciddi etkiler de söz konusu elbette. Bu diğer etkiler yazımızın devamında sizlere elimizden geldiğince örneklendirmeye çalışacağız.

Bayan Gümüş Yüzük Modası Etkileyen Diğer Etmenler

Dediğimiz gibi aslında genelde günlük hayatta fark edemiyoruz ancak dergi kapaklarında gördüğümüz veya televizyon haberlerinde izleyip üstünde çok durmadığımız moda şovları kılık kıyafetimizi, takılarımızı sandığımızdan çok daha fazla etkiliyor. Örneğin erkek pantolon kategorisinde bir anda karşımıza dar paça ve dar kot çıkmasının bir sebebi var. Sanıldığının aksine erkekte dar pantolon bir talep sonucu ortaya çıkmamıştır. Tamamen başarılı bir arz ve başarılı bir reklam sonucu moda olmuştur. Bu arzı ilk piyasaya sürenler ise günlük hayatta çok sık fark etmediğimiz birkaç moda devinin stil kararlarını yöneten mekanizma.
Bu bahsettiğimiz mekanizma aynı zamanda bu şekilde takı kültürünü ve modasını da etkileyebilmekte. Ancak takı konusuna kültürel kodlar şimdilik daha fazla hakim olduğu için kıyafetteki kadar yüksen oranda başarılı arzlar üretilememekte.

Bayan gümüş yüzük konusunu ve erkek gümüş yüzük trendlerine ülkemizde en çok etki eden durumlardan biri ise diziler ve filmler. Fenomen olmuş bir oyuncunun ya da karakterin taktığı bir yüzük çok çabuk bir şekilde moda olabilemekte. Bu da dizi-film meselesinin modaya aslında ne kadar etki edebildiğinin çok güçlü bir göstergesi.

Ürün Çeşitleri için Ziyaret Edebilirsiniz: https://santamariajewels.com/


Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:03
Güneş 07:24
Öğle 13:09
İkindi 16:13
Akşam 18:43
Yatsı 19:59
Yazarlar
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da