Kılca: İlçemize artı değeri olan her türlü katkıyı sunuyoruz

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Elit Sanayi Sitesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi. Karatay’da altyapısı tamamlanan tüm yolların asfaltlanacağının müjdesini veren Başkan Kılca, “Karatay Belediyesi olarak ilçemize artı değer olan her türlü katkıyı sunmaya devam edeceğiz” dedi.

Giriş Tarihi: 13 Ekim 2019, Pazar - 12:19
Haberler » GÜNCEL
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Fevzi Çakmak Mahallesi içerisinde yer alan Elit Sanayi Sitesi’ndeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceledi.

Başkan Hasan Kılca, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerinden sanayi sitesinde yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, Karatay Belediyesi olarak asfalt sezonu süresince çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek, Karatay’a artı değer katacak her türlü katkıyı sunma çabasında olduklarını aktardı.

İLÇEMİZE ARTI DEĞER KATACAK HER TÜRLÜ KATKIYI SUNUYORUZ
Başkan Hasan Kılca, "Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz, daha önce alt yapısı tamamlanan ilçemizin birçok yerinde yol yapım, asfaltlama, bakım ve onarım çalışmalarını büyük bir titizlikle devam ettiriyor. Fevzi Çakmak Mahallemiz içerisinde yer alan Elit Sanayi Sitesi’nde de ekiplerimiz, yaklaşık 3 kilometre uzunluk ve 36 bin 500 metrekarelik alanda asfalt çalışması yapıyor. 2,5 milyon liraya mal olacak çalışmamızı yerinde inceledik. Belediye olarak 150 bin ton asfalt dökme hedefimize adım adım yaklaşıyoruz. Tüm çabamız; altyapısı tamamlanmış, tüm yolları asfaltlanmış, birbirinden güzel sosyal ve kültürelmekânları daha yaşanabilir bir Karatay’a kavuşmak. Bunun için de ilçemize artı değer olacak her türlü çabanın içerisinde olmaya devam edeceğiz.”
Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:04
Güneş 07:29
Öğle 12:41
İkindi 15:20
Akşam 17:42
Yatsı 19:02
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da