Konya’daki polisler, Mehmetçik için kan bağışında bulundu

Konya İl Emniyet Müdürlüğü Barış Pınarı Harekâtına destek için kan bağış kampanyası düzenledi.

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019, Çarşamba - 17:06
Haberler » GÜNCEL
Asayiş, Trafik, Özel Harekât, Bomba İmha ve İnceleme ile Koruma Şube Müdürlüğü Ekipleri, Barış Pınarı Harekâtına destek için Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası içerisinde sabah saatlerinde başlayan kan bağışına polisler yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen kan bağışı etkinliğinde ilk olarak Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi Gökşen Aydın Türk Kızılayı’na kan bağışında bulundu.

Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Konya Emniyet Müdürlüğü olarak tüm teşkilatımızın mensuplarıyla birlikte Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunarak eksik olan kan ünitelerimizi ihtiyaç halinde kullanılmak üzere Kızılay’ın depolarında bekletilmek üzere kan bağışında bulunacağız. Özellikle kahraman silahlı kuvvetlerimiz Barış Pınarı Harekatı içerisinde Suriye’de operasyonlara devam ederken, hain terör örgütlerine DAEŞ, PKK ve diğer bulunan marksist terör örgütlerine mücadelesi devam ederken bizlerde Türk polisi, Konya polisi olarak onlara hiç olmazsa kanımızla destek ihtiyaç halinde kullanılması için Türk Kızılayı’na bağış yapmak suretiyle manevi bir destek oluyoruz" dedi.

Gün boyunca sürecek olan kan bağışına çok sayıda polisin katılması bekleniyor.Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:04
Güneş 07:28
Öğle 12:40
İkindi 15:20
Akşam 17:43
Yatsı 19:02
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da