Anadolu Medya Grup’tan Nevşehir, Kayseri ve Malatya’ya ziyaret

Anadolu Medya Grup yöneticileri turizm kenti Nevşehir, ticaret şehri Kayseri ve Selçuklu şehzade diyarı Malatya’ya çıkarma yaptı. Kent yöneticileri ve akademisyenlerle bir araya gelen medya temsilcileri, çalışmalar hakkında bilgi aldı, fikir alışverişinde bulundu.

Giriş Tarihi: 16 Kasım 2019, C.tesi - 15:31
Haberler » GÜNCEL
KONTV Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy ve Mirajans Müdürü Durmuş Yakıcı, turizm şehri Nevşehir’e düzenlediği gezide Hacı Bektaş Veli Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mazhar Bağlı’yı ziyaret etti.

Rektör Prof. Dr. Mazhar Bağlı, KONTV ile güzel çalışmalara imza atmak istediklerini söyledi.

Bir sonraki durak ticaret denilince akla gelen ve heybetli Erciyes Dağına sırtını dayayan Kayseri oldu.

Melikgazi Belediye Başkanı Mustafa Palancıoğlu ile bir araya gelen medya temsilcileri, belediye çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Kayseri’ye gelmişken yerel medya temsilcilerini görmeden gitmek olmazdı. TV Kayseri yöneticileri ve KAY TV Genel Yayın Yönetmeni, aynı zamanda Kayseri Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Veli Altınkaya ile bir araya gelen yöneticiler, yerel medyanın sorunlarını konuştu.

Ekibin Kayseri’deki son durağı Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç oldu. Başkanlık makamında gerçekleşen sıcak sohbetin sonunda başkan Büyükkılıç, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Daha sonra kayısının başkenti ve aynı zamanda Selçuklu şehzade diyarı olan Malatya’ya geçildi.

Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan ile bir araya gelen yetkililer, iki Selçuklu şehrinin ortak özelliklerine vurgu yaptı.


Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:30
Güneş 07:55
Öğle 13:06
İkindi 15:45
Akşam 18:08
Yatsı 19:27
Yazarlar
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da