Değişmeyen sonuç: Erdoğan kazandı

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine ilişkin yapılan ankette; Recep Tayyip Erdoğan, karşı karşıya geldiği 4 isme de fark attı. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a karşı; Abdullah Gül, Kemal Kılıçdaroğlu, Ekrem İmamoğlu ve Meral Akşener rakip gösterildi.4 isim arasında muhalefetin en güçlü adayı Meral Akşener olarak öne çıktı.En düşük oy oranına ise Kemal Kılıçdaroğlu sahip.

Güncelleme Tarihi: 02 Ocak 2020, Perşembe - 16:25
Haberler » SİYASET
ORC Araştırma son seçim anket sonuçlarını kamuoyu ile paylaştı. Olası bir iki adaylı Cumhurbaşkanlığı seçiminde katılımcıların oy tercihleri sorulurken, alınan yanıtlarla ortaya çıkan sonuç dikkat çekti.

28 - 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 36 ilde 2 bin 980 kişi ile görüşerek yapılan ankette yer alan sorular ve yanıtları şöye:

CHP kurultayında, Kemal Kılıçdaroğlu ile Muharrem İnce yarışırsa, hangi ismin Genel Başkan olmasını istersiniz?
Sadece Recep Tayyip Erdoğan ve Abdullah Gül’ün yarışacağı iki adaylı bir cumhurbaşkanlığı seçiminde, oy tercihiniz hangi isimden yana olur?
Sadece Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu’nun yarışacağı iki adaylı bir cumhurbaşkanlığı seçiminde, oy tercihiniz hangi isimden yana olur?
Sadece Recep Tayyip Erdoğan ve Meral Akşener’in yarışacağı iki adaylı bir cumhurbaşkanlığı seçiminde, oy tercihiniz hangi isimden yana olur?Sadece Recep Tayyip Erdoğan ve Ekrem İmamoğlu’nun yarışacağı iki adaylı bir cumhurbaşkanlığı seçiminde, oy tercihiniz hangi isimden yana olur?Bu pazar genel seçim olsa hangi partiye oy verirsiniz?Yorumlar

Yorum yap

NAMAZ VAKİTLERİ
İmsak 06:02
Güneş 07:23
Öğle 13:08
İkindi 16:14
Akşam 18:44
Yatsı 20:00
Yazarlar
Lig Sonuçları

Belge.com.tr SOSYAL AĞLARDA

  • Belge.com.tr Facebook'ta

  • Belge.com.tr Twitter'da

  • Belge.com.tr Google +1'da