SON DAKİKA

Borsada günün ilk yarısı (1)

03 Aralık 2021, Cuma - 13:30
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
A.V.O.D Gıda Ve Tarım5,270,96-31,91
Acıpayam Selüloz18,810,4310,47
Adel Kalemcilik30,201,68-9,55
Adese Gayrimenkul0,771,32-68,20
Afyon Çimento4,053,32-20,74
AGESA Hayat Emeklilik20,440,6919,28
Ak Enerji1,980,51-10,41
Akbank6,860,731,51
Akçansa19,333,3720,04
Akdeniz Yatırım Hold.1,851,09-23,02
Akfen GMYO6,541,40150,50
Akın Tekstil39,34-0,5623,87
Akiş GMYO1,851,09-33,75
Akmerkez GMYO44,521,50-27,21
Aksa30,221,75118,75
Aksa Enerji9,220,33147,85
Aksigorta7,841,03-5,65
Aksu Enerji22,041,10192,03
Alarko Carrıer327,502,50-9,55
Alarko GMYO30,064,6718,67
Alarko Holding11,331,7132,96
Albaraka Türk1,930,52-0,52
Alcatel Lucent Teletaş28,640,00-3,44
Alkim Kağıt16,622,7228,40
Alkim Kimya18,880,6934,03
Altınyağ Madencilik ve Enerji1,361,49-7,22
Altınyunus Çeşme60,006,3820,10
Anadolu Efes26,761,9025,27
Anadolu Grubu Holding38,52-0,2647,45
Anadolu Hayat Emek.12,102,5450,58
Anadolu Isuzu26,62-0,2247,89
Anadolu Sigorta6,371,92-11,78
Anatolia Tanı Ve Biyoteknoloji22,982,50
Anel Elektrik2,461,23-8,33
Arçelik46,921,4364,87
ARD Bilişim Teknolojileri8,021,7818,77
Arena Bilgisayar11,88-0,348,97
Armada Bilgisayar67,501,8137,53
Arsan Tekstil5,500,3637,99
Arzum Ev Aletleri17,580,40-27,25
Aselsan22,161,1922,58
Ata GMYO4,05-1,22-26,50
Atakule GMYO2,922,1024,73
Atlantis Yatırım Holding7,000,0025,90
Atlas Yat. Ort.1,33-2,92-24,00
ATP Bilgisayar61,40-2,46
Avrasya GMYO1,852,21-29,37
Avrasya Petrol ve Tur.2,23-2,19-30,31
Avrupa Yatırım Holding6,800,1513,33
Aydem Enerji7,041,88
Ayen Enerji6,600,4622,00
Ayes Çelik Hasır Ve Çit20,002,4677,31
Aygaz23,142,0363,11
Bagfaş10,531,0647,06
Bak Ambalaj20,260,602,45
Balatacılar Balatacılık9,060,679,95
Bantaş Ambalaj3,42-0,879,38
Banvit75,65-1,6345,48
Başkent Doğalgaz GMYO12,810,08
Baştaş Başkent Çimento10,805,16-37,82
Batı Çimento15,933,58238,22
Batısöke Çimento2,441,240,00
Bayrak Taban Sanayi7,420,54-30,07
Bera Holding11,172,29-44,92
Berkosan Yalıtım9,30-0,214,26
Beşiktaş Futbol Yat.5,390,7533,42
Beyaz Filo9,446,91-6,34
Bilici Yatırım16,76-0,18202,89
Bim Mağazalar70,05-0,071,31
Biotrend Çevre ve Enerji6,910,58
Birko Mensucat1,030,00-7,21
Birleşim Mühendislik9,92-0,20
Birlik Mensucat2,081,46-39,88
Bizim Mağazaları14,300,56-4,50
BMS Çelik Hasır9,111,22
Boğaziçi Beton Sanayi4,75-1,04
Borusan Mannesmann28,702,143,24
Borusan Yat. Paz.386,802,19-14,85
Bosch Fren Sistemleri957,702,74-22,12
Bossa30,040,2068,29
Brisa31,620,3863,30
Burçelik28,22-2,8234,25
Burçelik Vana27,581,70-44,46
Bursa Çimento4,702,84-5,58
Carrefoursa42,461,53-40,86
Casa Emtia Petrol114,501,068,02
Ceo Event Medya13,322,46107,15
Coca Cola İçecek93,552,8047,30
Cosmos Yat. Holding9,450,0017,25
Credıtwest Faktorıng4,720,43-19,59
Çan2 Termik12,242,26
Çelebi187,704,102,84
Çelik Halat8,70-4,29-4,37
Çemaş Döküm1,240,81-27,17
Çemtaş17,300,5810,11
Çimbeton226,005,61-23,78
Çimentaş31,103,67-13,99
Çimsa35,321,3298,43
Çuhadaroğlu Metal9,901,8530,14
Dagi Giyim2,93-2,98-13,98
Dagi Yatırım Holding11,73-0,17-9,07
Dardanel3,103,33-41,78
Datagate Bilgisayar13,462,28-16,45
Demısaş Döküm9,370,1144,70
Denge Holding1,300,00-57,20
Deniz GMYO1,672,45-9,34
Derimod8,002,56-17,86
Derlüks Yatırım Holding4,871,88-44,78
Desa Deri9,042,73-7,19
Despec Bilgisayar9,870,10-24,43
Deva Holding30,000,0024,70
Dinamik Isı Makina Yalıtım12,061,0111,93
Diriteks Diriliş Tekstil4,320,2315,82
Ditaş Doğan27,70-1,77112,98
DO-CO1.116,004,5477,14
Doğan Burda172,00-9,99666,49
Doğan Holding3,323,1110,73
Doğtaş Kelebek Mobilya2,381,712,19
Doğu Aras Enerji93,550,21
Doğusan3,560,85-1,96
Doğuş GMYO10,90-0,9133,41
Doğuş Otomotiv49,163,6789,63
Döktaş Dökümcülük33,480,249,34
Duran Doğan Basım19,75-3,9488,27
Dyo Boya10,61-1,39-5,67
Eczacıbaşı İlaç7,250,550,67
Eczacıbaşı Yatırım49,021,7082,10
E-Data Teknoloji14,880,88
Edip Gayrimenkul3,540,576,63
Ege Endüstri1.705,500,092,44
Ege Gübre232,301,4061,93
Ege Profil34,643,34-7,99
Ege Seramik16,673,7372,52
Egeplast24,242,97-27,21
Ekiz Kimya7,50-2,345,19
Elite Naturel Organik Gıda22,80-2,31
Emek Elektrik2,900,691,57
Eminiş Ambalaj20,38-2,58-44,68
Emlak Konut GMYO2,380,8512,55
Enerjisa Enerji13,821,9219,86
Enka İnşaat16,301,68131,47
Erbosan146,006,18260,01
Ereğli Demir Çelik24,062,8283,15
Ersan Alışveriş Hizmetleri3,23-0,31
Ersu Gıda5,332,117,89
Escar Turizm Taşımacılık29,34-0,47
Escort Teknoloji6,327,48-3,81
Esenboğa Elektrik31,302,1564,51
Etiler Gıda5,20-0,9530,65
Euro Kapital Yat. Ort.3,753,59-1,82
Euro Trend Yat. Ort.3,550,850,33
Euro Yat. Ort.3,721,09-16,24
Euro Yatırım Holding1,760,00-38,03
Europap Tezol Kağıt15,894,33
Fade Gıda7,840,3850,72
Fenerbahçe Futbol31,560,836,77
Flap Kongre Toplantı Hiz.2,330,87-20,96
F-M İzmit Piston124,803,061,80
Fonet Bilgi Teknolojileri14,890,4014,27
Ford Otosan257,001,38113,99
Formet Metal Ve Cam1,261,61-48,64
Frigo Pak Gıda4,04-1,9455,98
Galata Wind Enerji5,371,32
Galatasaray Sportif4,010,75-0,99
Garanti Bankası11,660,0914,87
Garanti Faktoring12,990,5416,71
Garanti Yat. Ort.2,541,60-21,02
Gedik Y. Men. Değ.7,870,9032,80
Gediz Ambalaj19,151,1142,91
Gelecek Varlık Yönetimi13,352,69
Gen İlaç14,01-0,78
Gentaş3,680,55-18,46
Gersan Elektrik5,810,17-5,37
Gimat Mağazacılık2,13-1,39
Girişim Elektrik Sanayi23,161,05
Global Men. Değ.6,403,066,49
Global Yat. Holding2,324,04-33,96
Good-Year9,710,8321,86
Göltaş Çimento43,404,435,74
Gözde Girişim9,333,3216,92
GSD Denizcilik4,07-0,2567,13
GSD Holding3,41-0,8735,86
Gübre Fabrik.84,300,48-2,03
Güler Yat. Holding3,020,33-12,78
Halk GMYO2,770,36-9,12
Hatay Tekstil19,24-1,6441,10
Hedef Girişim2,730,748,13
Hedef Holding3,804,97
Hektaş13,40-2,26150,83
HUB Girişim10,041,93-44,84
Hürriyet Gzt.2,18-0,463,81
ICBC Turkey Bank6,310,16-2,92
İdeal Finansal Teknolojiler32,22-1,71139,38
İdealist GMYO2,287,55-3,92
İhlas Ev Aletleri1,012,02-45,79
İhlas Gayrimenkul0,950,00-24,00
İhlas Gazetecilik0,760,00-69,15
İhlas Haber Ajansı6,88-1,57
İhlas Holding0,601,69-46,56
İhlas Yayın Holding0,731,39-35,96
İndeks Bilgisayar7,814,9768,10
Info Yatırım5,210,9711,55
İntema56,00-3,4540,35
Inveo Yatırım Holding30,62-1,98111,58
İpek Doğal Enerji14,792,7113,07
İskenderun Demir Çelik23,845,77163,83
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Sürecek)

Kaynak: Anadolu Ajansı
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:30
Güneş
06:00
Öğle
12:59
İkindi
16:44
Akşam
19:49
Yatsı
21:13
Diğer Haberler