SON DAKİKA

Borsada günün ilk yarısı (2)

03 Aralık 2021, Cuma - 13:30
İSTANBUL (AA) - Borsa İstanbul Pay Piyasası'nda günün ilk yarısında işlem gören hisse senetlerinin saat 13.00 itibarıyla son fiyatı ile günlük ve önceki yıl kapanışına göre değişim oranları şöyle:

Hisseler Son FiyatıGünlük Getiri (%)Yıl Başına Göre Getiri (%)
İş Bankası (A)342.861,2010,0068,64
İş Bankası (B)56.367,0010,0039,18
İş Bankası (C)6,971,162,61
İş Bankası (Kur.)500.000,00
31,58
İş Fin.Kir.3,483,26-9,84
İş Girişim8,962,40-52,72
İş GMYO2,640,003,94
İş Y. Men. Değ.19,940,0020,14
İş Yat. Ort.3,002,74-10,80
İşbir Holding41,980,00-21,79
İşbir Sentetik Dokuma11,69-1,35
Işık Plastik5,65-9,60
Işıklar Enerji Yapı Hol.0,972,11-14,91
İttifak Holding1,541,99-30,94
İz Hayvancılık Tarım20,520,3914,00
İzmir Demir Çelik2,590,39-21,74
İzmir Fırça6,871,0323,56
Jantsa Jant Sanayi66,452,6360,32
Kafein Yazılım22,12-0,183,66
Kalekim Kimyevi Maddeler18,69-0,16
Kaplamin30,52-0,91-9,70
Kardemir (A)8,44-0,1241,85
Kardemir (B)8,361,0958,63
Kardemir (D)9,380,3262,28
Karel Elektronik11,792,8875,33
Karsan Otomotiv4,311,1732,62
Karsu Tekstil8,901,604,09
Kartal Yenilenebilir Enerji14,551,68
Kartonsan63,051,29-33,40
Katmerciler Ekipman1,590,63-8,21
Kent Gıda189,80-0,05-46,63
Kerevitaş Gıda5,220,00-20,67
Kervan Gıda12,97-0,7726,72
Kervansaray Yat. Holding0,660,00-47,62
Kiler GMYO2,210,45-11,95
Kızılbük GYO29,381,66
Klimasan Klima10,602,7125,63
Koç Holding30,982,9951,47
Konfrut Gıda4,43-0,234,85
Kontrolmatik Teknoloji Enerji73,75-0,27212,50
Konya Çimento989,003,80-12,48
Konya Kağıt7,83-1,14
Koray GMYO7,031,1557,98
Kordsa Teknik Tekstil35,901,58130,87
Koza Altın132,903,1037,44
Koza Madencilik20,482,4032,21
Körfez GMYO6,57-0,7613,28
Kristal Kola1,560,00-48,94
Kron Telekomünikasyon42,483,8615,31
Kuştur Kuşadası Turizm214,502,6336,36
Kuyas Yatırım3,679,8859,57
Kütahya Porselen97,20-7,3492,67
Kütahya Şeker Fabrikası35,729,98
Lider Faktoring4,070,7419,35
Link Bilgisayar30,96-0,32-2,01
Logo Yazılım49,060,3357,55
Lokman Hekim Sağlık12,35-0,9675,63
Lüks Kadife55,25-1,7892,41
Makina Takım3,616,185,87
Manas Enerji Yönetimi17,120,29
Margün Enerji9,70-0,21
Marka Yatırım Holding3,91-0,51-39,19
Marmaris Altınyunus200,505,9280,47
Marshall243,50-0,73-20,61
Martı GMYO0,993,13-61,23
Martı Otel1,870,54-12,21
Matriks Bilgi Dağıtım24,421,92
Mavi Giyim76,800,2648,81
Mazhar Zorlu Holding32,080,441,91
Meditera Tıbbi Malzeme39,16-0,91
Mega Polietilen6,582,65-14,10
Menderes Tekstil2,490,81-19,42
Mercan Kimya10,430,19
Merit Turizm26,606,23156,77
Merko Gıda5,662,35-34,49
Metemtur Yatırım3,328,50-58,94
Metro Holding1,200,00-35,90
Metro Petrol ve Tesisleri2,440,83-15,57
Metro Yatırım Ortaklığı1,790,00-23,18
Mia Teknoloji35,06-5,70
Migros Ticaret42,64-0,14-0,37
Milpa4,161,71-9,57
Mistral GMYO4,461,13-4,62
MLP Sağlık34,001,4971,11
MMC San. Ve Tic. Yat.5,74-4,3324,78
Mobiltel İletişim Hizmetleri1,690,00
Mondi Olmuksan Kağıt Ve Ambalaj7,49-0,53-36,79
Mondi Tire Kutsan10,153,1533,55
Nasmed Egepol8,724,31
Naturel Enerji40,241,4613,33
Naturelgaz8,03-0,86
Net Holding5,565,5062,10
Netaş Telekom.20,701,77-26,28
Niğbaş Niğde Beton7,886,78-84,85
Nuh Çimento46,680,82-2,81
Nurol GMYO8,16-3,6611,93
Odaş Elektrik1,571,95-46,30
Orçay Ortaköy Çay Sanayi15,700,64
Orge Enerji Elektrik6,952,5150,68
Orma Orman Mahsulleri34,509,80134,38
Osmanlı Menkul26,220,85-14,72
Ostim Endüstriyel Yat1,811,12-22,44
Otokar429,202,4341,05
Oyak Çimento8,183,54-6,83
Oyak Yat. Ort.7,571,349,68
Oyak Yatırım Menkul34,001,49
Oylum Sınai Yatırımlar9,08-2,1692,78
Özak GMYO6,48-1,3727,06
Özbal Çelik Boru24,320,58271,30
Özderici GMYO1,713,01-22,97
Özerden Plastik8,300,36-7,78
Pamel Elektrik70,603,44231,14
Panora GMYO8,509,6844,78
Papilon Savunma15,30-0,33-32,71
Park Elek.Madencilik6,543,1521,79
Parsan36,180,6148,89
PC İletişim ve Medya Hizmetleri12,639,92
Pegasus96,005,4428,69
Peker GMYO1,040,97-55,54
Penguen Gıda4,860,21-3,76
Penta Teknoloji Ürünleri Dağıtım339,802,97
Pera GMYO1,402,94-20,08
Pergamon Dış Ticaret27,000,2247,31
Petkim8,200,3764,66
Petrokent Turizm4.478,2010,00394,06
Pınar Et Ve Un21,22-0,66-3,03
Pınar Su3,820,00-6,01
Pınar Süt19,34-0,41-14,23
Plastikkart18,990,8033,32
Polisan Holding3,31-0,90-13,91
Politeknik Metal409,409,990,91
Prizma Press Matbaacılık3,870,00-29,38
QNB Finans Fin. Kir.89,909,97-28,25
QNB Finansbank48,009,89-31,77
QUA Granite Hayal Yapı14,765,43
Ral Yatırım Holding15,58-9,99250,90
Ray Sigorta12,91-6,45-16,44
Reysaş GMYO3,953,9521,84
Reysaş Lojistik5,777,0511,52
Rhea Girişim2,021,51-45,70
Rodrigo Tekstil14,29-1,924,23
Royal Halı3,081,32-10,47
RTA Laboratuvarları22,500,36-25,69
Sabancı Holding13,762,9224,80
Safkar Ege Soğutmacılık8,384,62-22,98
Sanel Mühendislik5,142,1950,29
Sanifoam Sünger34,76-0,74155,59
Sanko Pazarlama10,63-0,5614,70
Saray Matbaacılık4,862,53-44,58
Sarkuysan20,281,50133,17
Sasa Polyester46,36-0,30209,39
Say Yenilenebilir Enerji28,243,75231,84
Sekuro Plastik19,88-2,2642,41
Selçuk Ecza Deposu11,45-1,12-14,76
Selçuk Gıda5,031,821,00
Selva Gıda Sanayi10,817,03
Senkron Güvenlik24,00-1,23-8,61
Serve Film Prodüksiyon13,800,29-13,75
Servet GMYO104,202,9632,91
Seyitler Kimya18,401,4336,67
Silverline Endüstri5,750,88-33,14
Sinpaş GMYO4,183,210,00
Smartiks Yazılım5,440,93-38,60
Sodaş Sodyum Sanayii35,580,0035,10
Söktaş2,902,11-10,79
Sönmez Filament36,60-2,45-31,18
Sönmez Pamuklu9,33-8,89-36,77
Sumaş Suni Tahta88,001,7372,51
Şeker Fin. Kir.5,262,73-17,81
Şekerbank1,211,68-19,87
Şişe Cam13,340,1586,32
Şok Marketler Ticaret14,651,7417,39
T. Halk Bankası4,930,61-11,33
T. Kalkınma ve Yatırım Bankası20,200,40-34,96
T.S.K.B.1,596,00-8,96
T.Tuborg21,606,9321,82
Taç Tarım Ürünleri26,501,15151,66
Tat Gıda11,860,252,58
TAV Havalimanları32,089,9450,61
Tek-Art Turizm1,432,14-29,21
Tekfen Holding19,681,9220,00
Teknosa İç ve Dış Ticaret7,622,28-12,01
Temapol Polimer Plastik17,64-1,0153,39
Tetamat Gıda Yatırımları271,40-0,9525,47
TGS Dış Ticaret16,20-1,4627,46
Tofaş Oto. Fab.92,552,10199,41
Torunlar GMYO4,090,004,87
Trabzon Liman39,803,7523,91
Trabzonspor Sportif7,550,40209,43
Trend GMYO6,62-1,05-47,33
TSKB GMYO2,920,69-39,50
Tuğçelik19,06-1,75135,89
Tukaş8,631,41-10,94
Turcas Petrol4,080,49-15,88
Tureks Turizm Taşımacılık16,140,88
Turkcell20,041,5234,35
Tümosan Motor ve Traktör20,141,2143,14
Tüpraş157,601,0345,93
Türk Hava Yolları19,215,2648,80
Türk İlaç Serum13,03-0,91
Türk Prysmian Kablo57,15-9,93373,79
Türk Telekom10,593,7234,06
Türk Traktör218,202,9728,07
Türker Proje Gayrimenkul132,100,8417,01
Türkiye Sigorta5,650,36-8,55
Ufuk Yatırım20,509,8652,99
Ulaşlar Turizm Yat.3,692,22-12,97
Ulusal Faktoring2,360,85
Ulusoy Elektrik58,502,6313,92
Ulusoy Un Sanayi6,80-0,4433,63
Umpaş Holding1,29
-50,57
Uşak Seramik1,890,53-19,23
Utopya Turizm16,970,18-56,26
Uzertaş Boya38,78-2,02-31,48
Ülker Bisküvi21,160,76-5,19
Ünlü Yatırım Holding5,710,00
Vakıf Fin. Kir.5,160,9851,41
Vakıf GMYO1,871,08-22,04
Vakıf Yat. Ort.6,001,35-18,48
Vakıflar Bankası3,831,32-18,68
Vakko Tekstil10,781,5172,03
Vanet Gıda6,530,62-15,52
VBT Yazılım23,621,55
Verusa Holding55,600,0923,33
Verusaturk Girisim25,66-1,2396,65
Vestel28,58-0,0772,33
Vestel Beyaz Eşya7,581,7470,78
Viking Kağıt7,065,85-21,56
Yapı ve Kredi Bank.3,410,2913,78
Yaprak Süt ve Besi Çift.33,120,30-8,49
Yataş13,090,69-7,49
Yayla En. Ür. Tur. Ve İnş3,320,91-24,55
Yeni Gimat GMYO17,711,2052,78
Yeo Teknoloji58,00-1,19
Yeşil GMYO0,910,00-34,06
Yeşil Yapı1,050,00-42,93
Yeşil Yatırım Holding2,020,50-52,76
Yibitaş İnşaat Malzeme12.060,802,95-22,69
Yonga Mobilya26,869,99-9,83
Yükselen Çelik6,519,9725,30
Yünsa13,600,07-2,10
Ziraat GMYO2,660,38
Zorlu Enerji1,802,27-28,83
(Not: Tablodaki veriler, finnet2000.com'dan alınmıştır.)

(Son)

Kaynak: Anadolu Ajansı
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:30
Güneş
06:00
Öğle
12:59
İkindi
16:44
Akşam
19:49
Yatsı
21:13
Diğer Haberler