SON DAKİKA

Elektronik sigara

Güncelleme: 20 Ocak 2019, Pazar - 00:14
Bir çok insan sigaraya başlarken özenerek veya arkadaş ortamından etkilenerek başlamaktadır.Yaş ilerledikçe sigaranın ne kadar sağlıksız ve kötü olduğunu anlasalarda nikotin bağımlılığı dolayısı ile bırakmakta oldukça zorlanırlar hatta denemezler bile.
Hastalık durumunda çoğu insan sigarayı bırakmayı dener, ama genellikle başarılı olamazlar.
Sağlık uzmanları her geçen gün sigaranın zararlarını paylaşıyor, bunu gören insanlar ise bırakmak için elinden geleni yapmakta.Nikotin bağımlılığı günümüz dünyada en çok bağımlılık sahibi olunan bitki diyebiliriz.

Nikotin uyarıcı bir üründür, sadece nikotin alımında pek fazla sağlık sorunu yaşanmasada sigaranın içerisindeki 4000 diğer zararlı madde çok daha sorun yaratmakta.
Elektronik sigara ve likitlerini sigaradan ayıran kısımda bu zararlı maddelerin olmaması ve sadece nikotin ihtiyacınızı gidermenizdir.
Elektronik sigaranın dünyada yayılmasıyla birlikte bir çok araştırma yapan uzmanlar hem yararlarını hem zararlarını araştırarak insanlara sunmaktadır.
İngilterede yapılan bir resmi araştırmada sigaradan %95 daha az zararlı olduğu bilim tarafından kanıtlanmıştır.Bu araştırmada kanıtlansada insanlar elektronik sigaraya genede sıcak bakmayabiliyor.

Öncelikle bilmelisiniz ki tütün yandığı zaman dumanı bile insana ve ciğere oldukça zarar vermekte.Elektronik sigara sisteminde ise pamuk ateşlenir ve likit sayesinde nikotin ve bileşenler insana buhar olarak aktarılır.
Bu durumda hem dumandan kurtulmuş olursunuz, hem 4000 sigara maddesinden.
Elektronik sigara likit denilince içerisinde nikotin ve vg-pg bulunan bu madde akışkan ve biraz yoğun olarak önümüze çıkmakta.
online elektronik sigara olarak sizlere sunabileceğimiz birkaç likit çeşidi mevcut.
Öncelikle web sitemizden, bir çok kargo methodu ile sipariş verebiliyorsunuz.Aynı zamanda bölgenüzde hangi kargo mevcutsa o kargo ile sipariş verebilir ve aynı gün kargo ile siparişlerinizi hızlıca teslim alabilirsiniz.

İnsanlar likit seçimi yaparken genellikle 30ml veya 60ml seçim yaparlar, bu seçimlerde ürünün aroması ve vg-pg değerleri oldukça önemlidir.30ml likit seçimi yaparken insanlar hem fiyatından dolayı hemde aroması beğenmez ise kenara koyabileceği bir seçim oluyor.60ml seçim yapan kullanıcılar ise daha önce kullandığı ve beğendiği likitleri 60ml olarak almakta.
Sizlere tavsiyemiz ise kesinlikle likit seçimi yaparken öncelikle ufak boyutlardaki likitlerden deneme yapmanız ve beğendiğiniz takdirde 60ml ürün seçimi yapmanızdır.
Elektronik sigara konusunda ise günümüzde kalitesi ve dayanıklılığı ile vaporesso cihazları öne çıkıyor.Vaporesso elektronik sigaraları hem uygun fiyatıyla hem kalitesiyle kullanıcıların göz bebeği diyebiliriz.

Vaporesso revenger veya revenger x olarak en çok satılan ve en çok tercih edilen 2 modelini hemen size tanıtalım.
Çift pil ile çalışan, hem dokunmatik hem tuşlu olan bu iki cihaz türkiyede en çok satılan cihazlardır.
220W gücü ile oldukça dikkat çeken ve ileri düzey kullanıcılar için vazgeçilmez olan revenger serisi fiyatıylada cezbetmekte.
elektronik sigara likit hakkında ise bir çok makalemiz mevcut, seçim nasıl yapılır, hangi aromayı beğenirsiniz gibi sizlere yol göstermek amacı ile bir çok bilgi paylaştık.

Dikkat etmeniz gereken durumlar ise herşeyden önce sizin sağlığınız en önceliğinizdir.Nikotin bağımlılığı her ne kadar sigara kadar zararlı olmasada kısa zamanda son vermeniz sağlığınız açısından oldukça önemlidir.
Bizlerin naçizane tavsiyesi ise likit seçimi yaparken yüksek nikotin satın alıp her ay daha düşük nikotinli likitlere geçerek bağımlılığınızı her geçen gün azaltmanızdır.
 
 
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:47
Güneş
05:31
Öğle
13:01
İkindi
16:53
Akşam
20:21
Yatsı
21:57
Diğer Haberler