SON DAKİKA

Tektaş Pırlanta Kolyeler

Güncelleme: 05 Nisan 2021, Pazartesi - 11:04

 

Pırlanta denince akla ilk olarak romantizm gelmektedir. Zira pırlanta ürünler özel günlerin vazgeçilmezlerindendir. Kadınların kendilerini özel hissetmelerini sağlayan bu ürünler tercihe göre kişiye özel hale de gelebilmektedir. Yüzüklerde tercih edilen isim yazdırma sistemi sayesinde ürüne zarar vermeden bu istekler karşılanabilmektedir. Tektaş pırlanta kolye modellerinde de kesim, büyüklük ya da parlaklık aracılığı ile istenen özellik temin edilebilmektedir. Üstelik artık kolye modellerinde olsun bileklik modellerinde olsun tercihler eskiye göre daha fazladır. Bu sayede kadınlar belli kalıplara uymak zorunda kalmaktan da kurtulmuşlardır. Günümüzde her kadın kendi zevkine göre mücevher bulmayı sorunsuz olarak halledebilmektedir. Fiyatların esnek olması alışverişlerin fiyat engeline takılmasını da sorun haline gelmekten çıkarmıştır.

Pırlanta Kolyelerde Modeller

Pırlanta kolyelerde en sık tercih edilen modeller tektaşlardan oluşmaktadır. Ancak genel anlamı ile tektaş olmalarına karşın bunlar arasında da farklı neticelere götüren seçenekler bulunmaktadır. Seçenekler arasında son zamanlar baget kesim olanlar bir hayli revaçtadır. Baget kesim olan kolyeler ve yüzüklerin popülerlik derecesinin artmasında ünlü isimlerin etkisi olduğunun altı çizilmektedir. İster baget kesim olsun ister diğer kesimler olsun kişiler internet üzerinden sipariş ederek ürünleri temin edebilmektedir. Özellikle pırlanta alışverişlerinde online alımlar insanları korkutabilmektedir. Lakin kargo firmaları ile özel anlaşmalar yapılmaktadır. Bu sayede ürünler maksimum güvenlik şartları üzerinden teslim edilmektedir. Hediye kutulu teslimler ise işin artılarından sadece biridir.

Tektaş Pırlanta Kolye Setleri

Kolyeler tek olarak satılabildiği gibi set olarak da satılabilmektedir. Setler aslında fiyat bakımından tekli alımlara göre her daim daha avantajlıdır. İlerleyen dönemlerde parçaların set haline çevrilmek istenmesi halinde daha çok ödeme yapılacağı aşikardır. Setli alım isteyenler için ek indirim uygulamalarının gerçekleştirildiğine de rast gelinmektedir. Tektaş modellerden üretilen setlerde ana parçalar kolye, küpe, bileklik ve yüzükten oluşmaktadır. Hemen her kesim pırlantanın setinin oluşturulması da mümkündür. Firmalar, kişilerin istekleri çerçevesinde özel üretime de gidebilmektedir. Bunun için üreticilerden alım yapmak daha iyi netice verecektir. Üstelik doğrudan üreticiden temin edilen ürünler fiyat bakımından da diğerlerine göre avantajlı olacaktır.
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:40
Güneş
05:26
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler