SON DAKİKA

Başbakan Elazığ'da halka hitap etti.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, partisinin Elazığ mitinginde halka hitap etti.
06 Mart 2014, Perşembe - 16:38
Başbakan Erdoğan'ın  konuşmasından satırbaşları:
 
Erdoğan konuşmasında halkı selamlayarak başladı. Elaziz seni yürekten selamlıyorum.
İnşallah Elazığ 30 Mart'ta destan yazacak. Çok şükür ki sizler gibi yoldaşlarım var. Erdoğan eski milletvekillerinden Hamza Yanılmaz'a da andı. MHP kaç kez geldi Elazığ'a. Biz hem dünyayı, hem Türkiye'yi dolaşıyoruz. Hem hizmet ediyoruz. Hem de Elazığ'a 16 kez geliyoruz. 
 
CHP VE MHP ŞAŞKINLIK İÇİNDE
 
Bizim  mitinglerdeki coşkuyu kalabalık karşısında CHP şaşkınlık içinde, MHP yine öyle. 
Bu seçimde partim birinci olmazsa bırakır giderim. Peki bunu muhalefet yapabilir mi hayır yapamaz. Türkiye dimdik ayakta. Ak Parti ile ayakta.30 mart akşamı sadece Türkiye'de değil bütün dünyada mazlumlar gülecek. 
 
MUHALAFETE BİR PARTİ DAHA KATILDI
 
Montaj dublaj sizin işiniz. Burada montaj yok, burada başbakan var ve onu bağrına basan halk var. Siz milleti aldattınız. Millet kendisini aldatanlara güvenmiyor.
 
Şimdi bunlara bir parti daha katıldı. MHP, CHP, Pensilvanya...
 
ERDOĞAN BİR MARATON KOŞUCUSU
 
Tayyip Erdoğan, 40 yıldır siyassetin içinde, bir maraton koşucusu. 
Türkiye gündemi belirlenen bir ülke değil, gündem belirleyen bir ülke. Siz yılarca Batı karşısında el pençe durdunuz. Onlar talimat verdi. Sizde yerine getirdiniz.
 
-Sadece Elazığ'a 6 katrilyon yatırım yapıldı.
 
SİZ ÇETE OLDUNUZ, BUNUN HESABINI SORACAĞIZ
 
Sizin hocanız başörtüsü için furuat dedi. Yeri geldi alkol de alabilirsiz dedi. Artık mızrak çuvala sığmıyor. Şimdi yurtlarda çocukları kaldırıp bana ve eşime beddua seansları yapıyorlar. Yapmayan çocukları da yurtlardan atılıyorlar. Ben talimat verdim o çocukları yurda alın diye. Bu ülkede bölücülüğe yer yok. Siz bir çete oldunuz. Dolayısıyla bunun hesabını vereceksiniz.
 
Şoşor deresiyle ilgili yaşadığınız sorunları biliyorum. O sorun derha çözülecek. Elazığ'a bir hastane ve stadyum inşa edeceğiz. Bu tesis Elazığspor'a yakışan bir stad olacak. Bir eğitim kampüsü kurulacak. Bu belkide Türkiye'de bir ilk olacak. Elazığ'ı hak ettiği hizmetlere kavuşturuyoruz. 
 
Elazığ'a yapılmış bölünmüş yolu tam 10 katına çıkardık. Havaalanından gelirken gurur duydum. Eskiden buralar köy gibiydi. 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
05:08
Güneş
06:29
Öğle
12:48
İkindi
16:16
Akşam
18:58
Yatsı
20:14
Diğer Haberler