SON DAKİKA

Konya’daki polisler, Mehmetçik için kan bağışında bulundu

Güncelleme: 16 Ekim 2019, Çarşamba - 17:06
Asayiş, Trafik, Özel Harekât, Bomba İmha ve İnceleme ile Koruma Şube Müdürlüğü Ekipleri, Barış Pınarı Harekâtına destek için Türk Kızılay’ına kan bağışında bulundu.

İl Emniyet Müdürlüğü hizmet binası içerisinde sabah saatlerinde başlayan kan bağışına polisler yoğun ilgi gösterdi. Düzenlenen kan bağışı etkinliğinde ilk olarak Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın ve eşi Gökşen Aydın Türk Kızılayı’na kan bağışında bulundu.

Konya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aydın, Konya Emniyet Müdürlüğü olarak tüm teşkilatımızın mensuplarıyla birlikte Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunarak eksik olan kan ünitelerimizi ihtiyaç halinde kullanılmak üzere Kızılay’ın depolarında bekletilmek üzere kan bağışında bulunacağız. Özellikle kahraman silahlı kuvvetlerimiz Barış Pınarı Harekatı içerisinde Suriye’de operasyonlara devam ederken, hain terör örgütlerine DAEŞ, PKK ve diğer bulunan marksist terör örgütlerine mücadelesi devam ederken bizlerde Türk polisi, Konya polisi olarak onlara hiç olmazsa kanımızla destek ihtiyaç halinde kullanılması için Türk Kızılayı’na bağış yapmak suretiyle manevi bir destek oluyoruz" dedi.

Gün boyunca sürecek olan kan bağışına çok sayıda polisin katılması bekleniyor.

Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:40
Güneş
05:27
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:01
Diğer Haberler