SON DAKİKA

Kablonet ile Uygun Fiyatlara Hızlı İnternet Deneyimi

15 Kasım 2019, Cuma - 20:22

 

Kablonet, TÜRKSAT A.Ş bünyesinde altında 2008 yılından bu yana hizmet sunan bir internet sağlayıcısıdır. Bu hizmetin alternatiflerinden farkı ise kablo teknoloji ile hizmet sunmasıdır. Ancak Kablonet’ten (Uydunet) faydalanmak için öncelikli olarak Kablo TV altyapısına ihtiyaç duyulmaktadır. Çünkü Kablonet internet, Kablo TV altyapısı üzerinden evlere kablo ile dağıtılan bir sistemdir ve bu nedenle de olumsuz koşullarından kolaylıkla etkilenmemektedir. Yani diğer internet sağlayıcılarında sıklıkla yaşanan kötü hava koşulları nedeniyle internet hızının düşmesi ya da internet kesintileri Uydunet’te söz konusu değildir.

Kablonet Aboneliği İçin Telefon Aboneliğine İhtiyaç Yoktur

Uygun fiyatlara hızlı bir internet deneyimi sunan Kablonet, Kablo TV şebekesi üzerinden ev ya da işyerlerine hizmet sağlaması sebebiyle internet hızı ya da ping sürelerinde herhangi bir düşme yaşanmamaktadır. Bu nedenle de kullanım süresi boyunca satın alınan internet hızı ile sorun yaşamadan keyifli bir internet deneyimi yaşanabilir. Konya’da kablo TV aboneliği gerçekleştirmek için yapılması gerekenler yazımızın devamında belirtilmiştir.
Bunların yanı sıra Kablo TV üzerinden internet bağlantısı yapıldığı için herhangi bir telefon aboneliğine de ihtiyaç bulunmamaktadır. Ancak kullanıcıların telefon hizmetine ihtiyaç duymaları halinde TÜRKSAT bu hizmeti de müşterilerine sunmaktadır. Bunların yanı sıra Kablonet kullanıcılarına daha pek çok avantaj sağlamaktadır. Bunlar arasında statik IP ve IP blok talebi de yer almaktadır.

Geniş Bant Teknolojisi ile TV Yayını

TÜRKSAT bünyesinde sunulan yüksek hızlı ve kesintisiz internetin yanı sıra dijital ve analog yayın yapan Teledünya yayın platformu da bulunmaktadır. Conax modül ya da set üstü cihaz ile yayınları izleyebileceğiniz bu platform, farklı paket alternatifleri sunmaktadır. Yine Teledünya’da sinema, eğlence ve normal karasal yayın yapan kanalları uygun fiyatlara izleme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca Teledünya’da dünyanın farklı ülkelerinden yayın yapan kanallar da mevcuttur.

Tüm bunların yanı sıra Teledünya da tıpkı Kablonet gibi Kablo TV aboneliğine ihtiyaç duymaktadır. Konya kablo tv hizmetleri hakkında bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Eğer siz de Kablonet’in avantajlı dünyasından yararlanmak istiyorsanız öncelikli olarak bulunduğunuz ilde gerekli altyapının bulunup bulunmadığından emin olmalısınız. Bunun için hemen Uydunet müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilir ya da bulunduğunuz ildeki Uydunet bayisine giderek bilgi alabilirsiniz. Konya’da ikamet eden müşterilerimiz 0 332 606 06 42 nolu iletişim numaramızdan veya 0 850 888 0 126 nolu çağrı merkezimizi arayarak başvuruda bulunabilirler.
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:39
Güneş
05:26
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler