SON DAKİKA

ANTALYA’DA YAPABİLECEĞİNİZ EN EĞLENCELİ 2 ETKİNLİK

29 Nisan 2020, Çarşamba - 16:06

 

Antalya bulunduğu konum ve doğası sayesinde tatilleriniz sırasında etkinlik yapmak için oldukça uygun destinasyonlardan biri. Birbirinden farklı etkinlik imkanlarından oluşan bu tatil planı sayesinde uzun yıllar boyunca unutamayacağınız anılara sahip olabilirsiniz. Konaklayabileceğiniz Antalya otelleri sayesinde bu etkinlikleri eksiksiz bir biçimde planlayabilirsiniz.

1. Olimpos’ta Yamaç Paraşütü


 
Adrenalin seviyesi yüksek bir etkinlik isterseniz yamaç paraşütü istediğiniz heyecanı size sağlayabilir. 2365 metre mesafesi ile Dünya’nın en yüksek yamaç paraşütü merkezi olarak bilinen Olimpos’ta, doğayı ayaklarınızın altına alarak hayatınız boyunca unutamayacağınız görsel ve heyecan dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. Alanında uzman eğitmenler ile birlikte heyecanı yüksek ama güvenli bir uçuş yapabilirsiniz. Gündoğumu veya günbatımı sırasında yapabileceğiniz bu etkinlik ile doğanın unutulmaz güzelliklerini bir araya getirerek hafızanıza kazınacak görsel bir şölene tanık olabilirsiniz.
 

2. Köprülü Kanyon’da Rafting


 
Doğanın en güzel görüntülerinden birine sahip Köprülü Kanyon, 14 kilometrelik bir rafting keyfine ev sahipliği yapıyor. Güvenlik konusunda alacağınız gerekli bilgilerin  ardından raftinge hazır hale gelirsiniz. Üstelik yalnızca rafting yapmakla kalmaz, nehir turu esnasında ağaçtan atlama, yüzme gibi aktivitelerle de üst düzey bir eğlence deneyimi yaşarsanız. Arada verilen molalar ile eğlence seviyeniz düşmeden etkinliğin her anının tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik rafting sırasında çekilecek videolar ve fotoğraflar ile yaşamınız boyunca unutamayacağınız anıları kayıt altına alabilirsiniz. Tarihi bir ortamda, binlerce yıllık doğanın içerisinde yaşayacağınız bu deneyim zamanda durdurulmuş bir anı yaşamanıza fırsat verir.
 
Yapmak istediğiniz tüm etkinlikler için daha ayrıntılı bilgiyi Türkiye’nin arama motoru neredekal.com’da bulabilirsiniz.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:45
Güneş
05:30
Öğle
13:00
İkindi
16:53
Akşam
20:21
Yatsı
21:59
Diğer Haberler