SON DAKİKA

BGR Filo Aylık Araç Kirala

11 Mayıs 2020, Pazartesi - 13:40

Araç kiralama dediğimizde aracı kurumlar tarafından verilen hizmetler akla gelmekte. Her türlü araç kiralama hizmeti alınabilmektedir. Günümüzde bu alanda hizmet veren birçok şirket bulunmakta. Sorunsuz ve kaliteli hizmet almak istendiğinde ise işinde profesyonel olan ekiplerle çalışmak kiralama hizmetinin uzun vadeli olmasını da sağlamaktadır.

Biz Kimiz?
Bilişim ve teknoloji alanında hizmet sunumuna başlayan bir isim olarak 2008 yılından bu yana hizmet veriyoruz. Bilişim ve teknoloji alanında birçok başarılı projeye imza attık. 2015 yılına geldiğimizde hizmet alanımızı otomotivle birleştirme kararı aldık. Araç kiralama hizmetine teknolojiyi de ekleyerek kaliteli hizmet sunumunun adını değiştirirdi. 5 yılıdır bizlerle çalışan ve uzun dönem araç kiralama hizmeti alan müşteri sayımızın fazla olması işimizde ne denli başarılı olduğumuzun en net göstergesidir.

Araç kiralama hizmetini teknolojiyle birleştiren öncü firmalardan biri olmanın haklı gurunu yaşıyoruz. Bu müşterilerine ne avantaj sağlıyor;

 
  • Son teknoloji sayesinde araçlarını doğru şekilde takip edebiliyorlar,
  • Araçla ilgili anlık bir sorun yaşanması halinde hızlı çözüm bulabiliyorlar,
  • Şirketimize 24 saat boyunca ulaşma şansı yakalıyorlar,
  • Araçların servis, bakım ve onarım işlemleriyle ilgili bilgilendirme alıyorlar,
  • Çıkabilecek tüm sorunlar karşısında dijital ortamda hızlı çözümlere ulaşabiliyorlar.

Şirket bünyemizde kiralama işlemi için tercih edilecek birçok seçenek bulunuyor. Her ihtiyaca cevap olacak seçeneklerin olması müşteri portföyümüzü de genişletmekte. Bireysel kiralama işlemlerinde kurumsal kiralama işlemlerine kadar tekli ya da filo şekilde hizmet alımız söz konusu olabilmekte. Her talebe cevap verme özelliğimiz bulunuyor. Türkiye’nin her ilinden bizimle iletişime geçebilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.


Hizmet Alımları
Siz de firmamızın farkıyla kiralama hizmeti almak istediğinde tek yapmanız gereken bizlere ulaşmak. İletişim kanallarımız üzerinden bizlerle direk temasa geçebilirsiniz. İsterseniz ofisimizi ziyaret ederek yüz yüze görüşme şansı bulabilir araçları daha yakından inceleyebilirsiniz.

Anlaşma sözleşmesi eşliğinde kiralama hizmeti satın almaktasınız. Dijital ortamda hazırlanan işlemler hızlı bir şekilde gerçekleşmekte. Zaman kaybı olmadan kiralama hizmetini hemen alabilmektesiniz. İstediğiniz doğrultusunda aracınız hazırlanmakta. En merak edilen ise aylık araç kiralama fiyatları. Uzun zamandır sektör içinde hizmet sunan bir firma olarak önceliğimiz kaliteli hizmetin uygun fiyatlar eşliğinde alınması. Hizmet kalitemizden ödün vermeden uygun fiyat aralıklarında dilediğiniz süreler için kiralama hizmetini alabilmektesiniz. Belirli dönemlerde düzenlediğimiz özel kampanyaları da kaçırmamanızı tavsiye ederiz.

Araç Kiralama Nedenleri
Araç satın almaktansa kiralama işleminin bu denli artmasının nedenlerinden biri araç fiyatlarının artması. İkinci el ya da sıfır fark etmeksizin araç sahibi olmak günümüzde oldukça masraflı. Aracın satın alınmasıyla birlikte araçla ilgili düzenli çıkacak olan masraflar da söz konusu. Bakımı, servisi, arıza yapması gibi durumlarda her zaman maddi bir kayıp söz konusu. Bu da kiralama hizmetlerini ön plana çıkarmakta.

Nasıl Kiralama Yapılır
Kiralama işlemini gerçekleştirmek isteyenlerin direk bizlerle iletişime geçmesi gerekir. Web sayfamızı ziyaret ederek bizlere nasıl ulaşabileceğinizi görebilmektesiniz. Dilerseniz ofisimizi de ziyaret edebilirsiniz. Her iki kanal üzerinden de kiralama hizmetini alabilmektesiniz.

Kiralama Süreleri
Kiralama süresi sizin ihtiyaçlarınıza göre değişmektedir. Şirketimiz bünyesinde günlük kiralamadan başlayarak uzun dönem araç kiralama yapılmaktadır. Kısa vadeli kiralamalar daha çok bireysel müşterilerin talebi olup kurumsal şirketler uzun vadeli kiralama sağlamaktadır. Birden fazla araç kiralama işlemlerinde uzun vadeli kiralama daha uygun fiyatlarla alınabilir.

Kiralama Fiyatları
Fiyatlarımız aracın modeli kiralama süresi ve alınacak hizmet göre değişmektedir. Değişmeyen tek şey uygun fiyat aralıklarıyla hizmet verdiğimiz. Müşteri memnuniyeti ve ihtiyaçlarımızın tam karşılanması önceliğimiz.
 
 
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:38
Güneş
05:25
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:03
Diğer Haberler