SON DAKİKA

İNANILMAZ AŞK YÜZÜKLERİ!

22 Mayıs 2020, Cuma - 12:20

 

Sokak anketlerinin yazılı tarafında aşkı anlatan simgeler sorulduğunda birinci sırada yüzük gelmekte. Bu konuda farklı kültür, kıta ve ülkelerde yapılan araştırmaların neredeyse tümünde simge değişmedi. Sadece İsviçre’de çikolata, yüzüğü geride bırakabildi. Bu duruma "İnanılmaz Aşk Yüzükleri” tanımı yüklendi.

24 saat içinde teslim ürünler Geçtiğimiz yılın son zamanlarıyla bu yılın pandemi öncesi dönemine kadar yapılan sokak röportajlarının görünmeyen bölümlerin dünyanın en katılımlı anketi düzenlendi ve kadın ile erkekte de aynı sonuca varılarak yüzük aşkın en büyük sembolü seçildi. Anketleri çözümleyen uzmanlarda bu duruma "İnanılmaz Aşk Yüzükleri” etkisi adını verdi. Bu etkinin başlıca nedeninin giderek estetik hale gelen modeller olduğu tahmin edildi. Özel günlerde modellerin parıltılı hallerinin bu durumda bir hayli etkili olduğu belirtildi. İnanılmaz Pırlanta Aşk Yüzükleri etkisi incelemesinde başka ilginç sonuçlarda çıktı.

TEKTAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ

Yazılı anket tarzı röportajların analiz sonuçlarına göre yorum yapan araştırmacılar. Bazı yüzük modellerinin bu durumda büyük etkileri var. "Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri” bu etkinin başında geliyor. Yapılan kampanyalar, dizi ve filmlerdeki sahneler, romantik kitapların sayfaları hatta Yüzüklerin Efendisi’nin bile etkiye katkıda bulunduğu belirtildi. Kadınlar için ayrı anlamlara da gelen "Tektaş Pırlanta Yüzük Modelleri” öncelikle aşkı ardından da evliliği ve romantizmi temsil ettiği analizde yerini aldı. "Kadınlar çok önem veriyor yüzüğe” denilirken. Erkekleri içinde çiçekten sonra en çok dikkattikleri simgenin yüzüklerin Tektaş olanları olduğu belirtildi. Kadınlar estetik açıdan değerlendirirken, erkeklerin sadece maddi kriterleri ön planda tuttukları da araştırmada işlendi.

TAMTUR PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİİncelmenin analiz verilerine dayanarak hazırlanan raporda analistleri hayrete düşüren sonuçlara varıldı. Bu düşündürücü sonuçlar iki kez kontrol edildikten sonra aynı tanıya varılınca işlendi. "Tamtur Pırlanta Yüzük Modelleri” en çok tercih edilen yüzükler arasında ikinci sırada. Bu durumun başlıca nedeni ise model çeşitliliği ve yaş almış kadınların anketlere daha çok katılım göstermesi olarak tanımlandı. Taça benziyor kelimesi çokça dile getirilirilen katılımcılar. Kendilerini kraliçe hissetmek istedikleri izlenimi yarattı. Buna rağmen orta yaş kadınlar ve genç kadınlarında "Tamtur Pırlanta Yüzük Modelleri” hakkında olumlu görüşleri vardı. Aşkın tacı yaklaşımında bulunan araştırmacılarda oldu bu yüzden.


BEŞTAŞ PIRLANTA YÜZÜK MODELLERİ

 Raporlu analizlerin son olarak işlediği durum da model kombini en geniş modellerden biri olan "Beştaş Pırlanta Yüzük modelleri” oldu. Değişik renkteki pırlantaların farklı şekillerde modellerle işlenmesi son derece cazip olduğu vurgulandı. "Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri genelde evliliklerin ya da ilişkilerin beşlik dönemlerinde tercih edilen bu yüzük tarzı. Kadınların tercihleri arasında. Erklerde maddiyat maliyetini göz önünde bulundurarak " Beştaş Pırlanta Yüzük Modelleri”ni tercih edebiliyorlar. Aile Tacı olarak adlandırmalarda ankette bir hayli fazlaydı.Aşkın simgesinden yola çıktığımız bu haberde sizlere ilginç bilgiler, kadın ve erkeklerin yüzüklere yaklaşımından bahsettik. Aşk bütün canlılar için yaşanması en güzel duygudur ve simgelerine son derece önem verilmelidir. 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:39
Güneş
05:26
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler