SON DAKİKA

Bu bayramda da baklavalar Yatağanlı Osmanağa’dan

Güncelleme: 22 Mayıs 2020, Cuma - 12:55
Konya’da faaliyet gösteren Yatağanlı Osmanağa’nın tüm şubelerinde bayrama özel tatlı ve börek siparişi alınmaya devam ediyor.

BAYRAMIN ÜÇ GÜNÜ AÇIK

Onlarca çeşit baklavayı müşterilerine sunan Yatağanlı Osmanağa’nın şubeleri sokağa çıkma kısıtlamasında da hizmet vermeye devam edecek. Bayramın üç günü de açık olacak Yatağanlı Osmanağa da sipariş yoğunluğu yaşanıyor.

Yatağanlı Osmanağa Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Doğan, Ramazan Bayramı öncesi yoğun bir talep aldıklarını söyledi. Doğan, en çok talep gören çeşitlerin antep fıstıklı, cevizli, havuç dilimi, kuru baklava, vezir parmağı, şöbiyet ve bülbül yuvası olduğunu aktardı.

Şükrü Doğan, bayramda uygulanacak sokağa çıkma kısıtlamasında vatandaşlara hizmet edeceklerini belirterek "Bayramın 3 günü unlu mamuller ve tatlı üretimimiz devam edecek. Halkımıza bayramın tüm günleri hizmet etmeye devam edeceğiz. " dedi.

Şükrü Doğan, firma olarak yılların verdiği tecrübeyle Konyalılara en kaliteli hizmeti sunmaya çalıştıklarını da söyleyerek "Tabi bayram yaklaştıkça da herkeste ayrı bir telaş yaşanıyor. Firmamızda da ustalarımız bayram sofralarının vazgeçilmezi olan baklavaları itinayla hazırlayıp müşterilerimize sunuyor. Halkımıza kaliteli hizmeti sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Şükrü Doğan, tüm İslam Alemi’nin Ramazan Bayramını kutladı.

Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:37
Güneş
05:22
Öğle
12:53
İkindi
16:45
Akşam
20:14
Yatsı
21:52
Diğer Haberler