SON DAKİKA

Vefalı öğretmen öğrencilerini unutmadı

03 Haziran 2020, Çarşamba - 14:30
Gercüş Cumhuriyet İlkokulunda 3 yıl görev yaptıktan sonra geçen yıl Konya’ya tayini çıkan sınıf öğretmeni Hilal Korkmaz, eğitime verilen arada Gercüş’teki öğrencilerini ziyaret etti.

Koronavirüs salgını nedeniyle öğrencileriyle sosyal mesafe kuralına göre görüşen Hilal öğretmen, çocuklarla hasret giderdi.

Hilal Korkmaz, "Gercüş’te görev yapıyordum ama artık Konya’da eğitim veriyor. Mesafeler sevgiye engel değil, bu yüzden bu süreçte öğrencilerime destek olma amacı ile onları ziyarete geldim. Gercüş’e öğrencilerimi özlediğim için geldim hem onları kısa da olsa bir görmek hem de onlarla biraz zaman geçirmek istedim. Sağlıklı olduklarını gördüğüm için sevindim, aynı zamanda kurallara uydukları için onları tebrik ediyorum" dedi.

Cumhuriyet İlkokulu 3. sınıf öğrencilerinden Ömer Öner ise "Bugün Konya’dan öğretmenimiz geldi, çok mutlu olduk. İnşallah bu salgını da yeneceğiz. Bütün arkadaşlarımızla çok mutlu olduk" diye konuştu.

Cumhuriyet İlkokulu 3. sınıf öğrencilerinden Veysel Kaya da "Bugün öğretmenimiz geldi, çok mutlu olduk" şeklinde konuştu.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:40
Güneş
05:27
Öğle
13:00
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:01
Diğer Haberler