SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan patlamayla ilgili açıklama

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Hendek’teki havai fişek fabrikasındaki patlamayla ilgili Temennimiz yaralıların sağlıklı bir şekilde ailelerine dönmesi ve içeride olanlarla ilgili olumsuz haberler almamak. Her türlü tedbir şu an itibarıyla alınmış vaziyette“ dedi.
Güncelleme: 03 Temmuz 2020, Cuma - 15:47
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Hz. Ali Camisi’nde cuma namazını kıldıktan sonra, çıkışta basın mensuplarının gündeme ilişkin sorularını yanıtladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarının satır başları şöyle;

Temennimiz yaralıların sağlıklı bir şekilde ailelerine dönmesi ve içeride olanlarla ilgili olumsuz haberler almamak. Her türlü tedbir şu an itibarıyla alınmış vaziyette.

"Libya’da çalışmaları kararlılık içerisinde sürdürülmesi lazım"

Libya’da meşru ve var olan hükümetle aramızdaki çalışmaların ciddi ve kararlılık içinde sürdürülmesi lazım, yapılan iş budur. Savunma Bakanım oraya gitmiş durumda. Orada yapacakları çalışmayla Libya’daki süreci çok daha yakın bir markaj içinde sürdürelim istiyoruz. Libya’da mevcut meşru hükümetle aramızdaki çalışmaları çok ciddi ve kararlılık içerisinde sürdürülmesi lazım.

Katar ziyareti, şu Covid-19’dan sonra yurt dışına ilk ziyaretim oldu. Bölge ülkeleri ile olan tüm konuları Sayın Temim ile ele aldık.

"Patlama kontrol altında"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Şişli’de Barbaros Hayrettin Paşa Camii’nin temel atma töreninde yaptığı konuşmada da, "Yangın şu anda kontrol altına alındı, can kaybının artmamasını umuyoruz. Tüm bakanlıklarımız kurumlarımız yoğun bir çalışma içindedir." dedi.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:26
Güneş
05:57
Öğle
13:00
İkindi
16:46
Akşam
19:53
Yatsı
21:18
Diğer Haberler