SON DAKİKA

VPN Kullanımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

04 Ağustos 2020, Salı - 15:25

VPN kullanımında öncelikle sanal özel ağ olduğu için yasalar ve yasaklara göre dikkatli olmak faydalı olacaktır. Engelli siteler, kısıtlamalar ve sansürleri aşarken, iyi bir VPN servisi kullanmak, dikkat edilmesi gereken özellikleri yarı yarıya indirecektir. VPN uzmanı sayesinde, iyi bir kullanıcı olabilir ve risk durumlarını en aza indirebilirsiniz.

 VPN Uzmanı Sanal Özel Ağ Seçenekleri
VPN uzmanı sanal özel ağ seçenekleri, dünya çapında kullanılmakta olan yeni sistem özellikleri sunarak, global aladaki birçok ülke sitesine giriş yapılmasını sağlamaktadır. Netflix, hulu, Vudu BCC ve sosyal medya alanlarına dahi giriş yapılabilen VPN ağı, bilgisayarınızın sunucusunu anonimleştirerek, kimlik bilgilerinize ve verilerinize erişimin engellenmesini saplayacaktır.

Hangi VPN’yi tercih etmeniz gerektiği konusunda kararsız kalıyorsanız, ilk olarak ücretlerine bakmanız gerekmektedir. VPN ağları, ne kadar çok ücret talep ediyorsa o kadar çok gizlilik ve güvenlik sağlıyor demektir. Ancak risksiz bir şekilde kullanmak için ideal VPN paketlerinden birini alarak, internet dünyasında iz bırakmadan gezintinize devam edebilirsiniz.

En İyi VPN Ağı Hangisidir?
VPN ağı kullanıcıların en iyi seçeneklerden yararlanması için global alanda kullanılmakta olan ağlar tercih edilmektedir. Özellikle en iyi VPN servisi için uzmanlaşmış olan ağ sunucuları, sizlere en iyi seçenekleri sunacak ve sanal ağlar üzerinden güvenli bir şekilde kullanım yapmanızı sağlayacaktır. Global alandaki internet sitelerine giriş yaparken, servisin size sağlayacağı IP adresleri, kullanıcı verilerini şifreleme ve zararlı yazılımları engelleme programları da önemli olacaktır. Bunun için servisinizi seçerken, size sağlanacak hizmetler ve gerekli olan seçenekler üzerinden değerlendirmeniz daha iyi olacak, güvenlik, gizlilik, özgürlük aynı zamanda kullanım süreci hakkında da destek almanızı sağlayacak VPN servislerini tercih etmeniz sizin için iyi olacaktır.

VPN Hangi Ülkelerde Kullanılabilir?
VPN kullanımı 94 ülkede geçerli olmakla birlikte Türkiye’de henüz yasal olarak görülmemektedir. Bunun için sistem özellikleri ve kullanım alanlarına göre en iyi servisleri değerlendirmeniz, risk grubunda olmamanızı sağlayacaktır. NordVPN ve ExpressVPN seçeneklerinin yanı sııra dünyaca kullanılmakta olan Surfshark ve Hotspot shield seçeneklerini de inceleyebilirsiniz.

Dolar, Euro ve Türk lirası üzerinden ödeme yapabileceğiniz VPN paketleri, aylık ve yıllık ücret seçeneklerinden de yararlanarak, indirimli bir kullanım imkanı sağlamanıza yardımcı olacak, Paypal ve kredi kartı gibi seçeneklerle güvenli bir kullanım alanına sahip olmanızı sağlayacaktır.

30 Gün Ücretsiz VPN Kullanım Avantajları
30 gün ücretsiz bir şekilde kullanabileceğiniz VPN servisleri, kurulumundan itibaren 30 gün boyunca deneme yapmanızı sağlayacaktır. Bedava deneme süresinden sonra üyeliğinizi iptal ederek kullanmama hakkına sahip olduğunuz gibi alacağınız VPN servisine göre de 80 ile 100 ülke arasında erişim sağlayabilir, bu erişimleri gizlilik ve güvenlik özellikleri açısından risksiz bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Hemen indirerek, 30 gün ücretsiz kullanımla tanışın.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
05:08
Güneş
06:29
Öğle
12:48
İkindi
16:16
Akşam
18:58
Yatsı
20:14
Diğer Haberler