SON DAKİKA

Mersin’de Buz Lazer Epilasyon Konforu

12 Ağustos 2020, Çarşamba - 09:45

Lazer Epilasyon uygulamalarının yoğun olduğu bir ilimiz. Lazer Epilasyon Mersin merkezleri arasında Buz Lazer öne çıkıyor. Ağrısız lazer epilasyon sunan Buz Lazer her geçen gün daha fazla ilgi görüyor. Buz Lazer ağrısız lazer epilasyon olarak biliniyor. Ağrısız olmasını sağlayan hangi teknolojilere sahip olduğunu sizler için araştırdık.

Ağrısız, Acısız Buz Lazer
Buz Lazer, patentli teknolojilere sahip yeni nesil lazer epilasyon sistemidir. Dünyada seksenden fazla ülkede uygulanıyor ve FDA onayına sahip. Buz Lazer patentli ICE Teknolojisi ile cildi -3 dereceye soğutuyor. Lazer epilasyon seansı boyunca bu etkili soğutma devam ediyor. Böylece hem cilt sürekli serin tutuluyor hem de cilt yüzeyi korunuyor. Tedavi başlığının safir ucu buz gibi soğuk olduğu için cilde temas ettiğinde buz gibi serinlik hissediliyor. Lazer epilasyon sırasında ısı yerine buz gibi serinlik hissetmek hasta konforunu arttırıyor, hastalar ağrısız ve acısız bir lazer epilasyonun keyfini çıkarıyorlar.

Buz Lazer epilasyonun uygulama tekniği de patentli bir teknoloji ile gerçekleşiyor. SHR denilen bu uygulama tekniğinde kıllar kademeli olarak ısıtılıyor. Kıl köklerinin tahrip olması için gerekli enerji iletilirken, cilt yüzeyinde ısı hissi minimum seviyede oluyor. Bu da Buz Lazer epilasyonun ağrısız olmasını sağlayan bir diğer unsur.Buz Lazer Yaz Aylarında Bronz Tene Uygulanabiliyor
Yukarıda bahsedilen patentli teknolojiler, cilt yanığı ve ciltte leke oluşumu gibi yan etki risklerini de ortadan kaldırıyorlar. Çok daha güvenli bir lazer epilasyona olanak tanıyan patentli teknolojileri ile Buz Lazer her cilt tipinde uygulanabiliyor. Buz Lazer, bronz tende lazer epilasyon yaptığına dair Amerikan Gıda ve İlaç Dairesi onayına sahip. Mersin yılın büyük bölümünde güneşli olduğu için, kişilerin güneşe maruz kalan bölgeleri doğal olarak bronz oluyor. Buz Lazer bronz tende güvenli lazer epilasyona olanak tanıdığı için Mersinliler açısından büyük avantaj sağlıyor. Böylece Mersinliler yaz ayları dahil tüm mevsimlerde yanık ve cilt lekesi riski olmadan lazer epilasyon yaptırabiliyorlar.
Buz Lazer yüz bölgesinde oldukça fazla tercih ediliyor. Bunda ayva tüylerinde aktivasyona neden olmamasının payı çok büyük. Bazı lazer epilasyon yöntemleri yüzdeki ayva tüylerinde kalınlaşmaya ve yayılmaya neden olabiliyor. Buz Lazer ise ayva tüylerinde yayılmaya neden olmuyor, ince kıllar dahil tüm kıl tiplerinde etkili ve güvenli lazer epilasyon yapılabilmesini sağlıyor.


Erkekler de Buz Lazer Epilasyondan Yararlanıyor
Günümüzde lazer epilasyon yaptıran erkeklerin sayısı hızla çoğalıyor. Erkekler en çok sakal üzeri, ense, sırt, omuz gibi bölgelerdeki istenmeyen tüylerinden kurtulmak için lazer epilasyonu tercih ediyorlar. Erkek kılları genellikle yoğun ve derin yerleşimli olduğu için, geleneksel lazer epilasyon yöntemleri fazla ağrılı oluyor. Bu yüzden erkekler ağrısız Buz Lazer yaptırmayı tercih ediyorlar. Buz Lazer epilasyondan yararlanan erkeklerin sayısı her geçen gün artıyor. Kulak içi ve burun içindeki istenmeyen tüyler için özel bir yüz ucuna sahip olan Buz Lazer, tüm bölgelerin lazer epilasyonu için çözüm sunuyor.

Buz Lazer kalıcı sonuçları ile istenmeyen tüylerden kurtulmak için ideal bir yöntem olarak dikkati çekiyor. Hem kadınlar hem de erkekler ağrısız, yan etkisiz, konforlu lazer epilasyon için Buz Lazer’i tercih ediyorlar. Hastalardan gelen yoğun talepten ötürü Mersin’de Buz Lazer merkezlerinde yoğunluk oldukça fazla.
Gerçek Buz Lazer merkezlerine ulaşmak için www.buzlazer.com web sitesini ziyaret edebilirsiniz.
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
05:11
Güneş
06:32
Öğle
12:47
İkindi
16:13
Akşam
18:53
Yatsı
20:09
Diğer Haberler