SON DAKİKA

İmplant Tedavisi İle Sağlıklı Dişlere Sahip Olun

24 Eylül 2020, Perşembe - 12:40

Ülkemiz sağlık alanında büyük gelişmelere imza atmaktadır. Bu gelişmelerden biri de implant tedavisidir. Dünya üzerinde en iyi implant tedavisi yapan ülkelerden biri de Türkiye’dir. Yani pek çok Avrupa ülkelerini bile gerisinde bırakmıştır. Hatta Avrupa’daki doktorlar implant tedavileri için yeterli tecrübeye ve cesarete sahip değildir. Bu nedenle Avrupa’dan çok fazla kişi İzmir implant diş için ülkemizi ziyaret etmektedir.
İmplant dişler kişilerin hayatını oldukça kolaylaştırmaktadır. Hem ağzı sağlığında hem de doğal bir diş görünümüne sahip olmak isteyen kişiler mutlaka tercihlerini implanttan yanı kullanmalıdır. Bu sayede ana diş gibi sağlam ve sağlıklı bir yapıya ulaşmak mümkün olacaktır. Bu tedavi yöntemlerinden faydalanmak isteyen kişiler için implant fiyatları önemli yer tutar. Ama kişiler fiyatlardan önce tedavide kullanılacak olan malzemeye dikkat etmelidir. Çünkü tedavide kullanılacak malzeme hayati bir öneme sahiptir. Ucuz ve kalitesiz malzemeler kansere kadar ve çene çürümelerine kadar problemlere yol açabilir. İmplant İzmir ilimizde yapıldığı sürece bu türlü problemlerle çok sık karşılaşılmaz. Çünkü tedavide kullanılan cihazlar son teknolojik olmasının yanında, seçilen malzemeler de oldukça kalitelidir.Ünlüler Gülüşlerini Neye Borçlu?
Televizyon programlarında çıkan ünlülerin en çok dikkat çeken yanları dişleridir. Bembeyaz ve düzgün diş yapısına sahip olmak için mutlaka zirkonyum İzmir tercih edilmelidir. Çünkü burada yapılan zirkonyum kaplamalar, kusursuz bir güzellik  katmaktadır. Diş yüzeyindeki lekeler, sarı görünüm veya çürük görünümler zirkonyum dişler ile tamamen ortadan kalkacaktır.

Zirkonyum doğada bulunan bir malzemedir. Ama diş yapısına ve diş eti yapısına son derece uyumlu bir malzeme olduğu için uzun yıllar rahatlıkla sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Eğer düzensiz ve renk tonu koyu olan bir diş yapısına sahipseniz, mutlaka porselen diş İzmir veya zirkonyum kaplama tercih etmeniz gerekir. Porselen dişler de en az zirkonyum kadar sağlıklıdır. Ama zirkonyum kaplamaların ömrü daha uzundur. Kırılma ve çizilme gibi sorunlar zirkonyum diş kaplamalarında çok fazla yaşanmaz. Buna ek olarak daha beyaz ve daha parlak bir görünüme sahiptir. Öte yandan diş kaplama için lamine diş İzmir seçimi de yapabilirsiniz. Dişlerinizin ihtiyaçlarına ve kendi bütçenize göre bu seçeneklere göz atabilir ve tercihinizi yapabilirsiniz.
Harika Diş Estetiği İçin Doğru Adres
Muhteşem gülüşlerin arkasında hiç kuşkusuz harika dişler vardır. Ama zamanla yiyecek ve içeceklerin verdiği tahribatlar, diş yapısının bozulmasına ve diş çürüklerine neden olabilir. Özellikle ön dişlerde yaşanan diş çürükleri, rahatsız edici bir görünüme sahiptir. Bu gibi durumlar karşısında mutlaka  diş estetiği İzmir tercih edebilirsiniz. Çünkü sizlere ihtiyacınız olan diş estetiğini hem uygun fiyatta sunarken hem de daha güzel ve doğal dişlere kavuşabilirsiniz. Üstelik diş estetik süreleri de oldukça kısadır. Yani en kısa sürede normal hayatınıza adapte olabilirsiniz.

Gülüş estetiği İzmir ile alacağınız her tedavi sizlere estetik olarak geri dönecektir. Dişlerinizin yüzeyine yapılan bu işlemler, sizi daha doğal ve daha bakımlı göstermeye yetecektir. Bu nedenle diş yapınızdan şikayetçi iseniz mutlaka gülüş estetiği yaptırmanız önerilir. Gülüş estetiği ise en iyi ülkemizde tasarlanarak yapılır. Yani ülkemiz hem sağlık alanında hem de güzellik alanında büyük adımlara imza atmış ülkelerin başında gelir. Hollywood gülüşü İzmir dünyaca bilinen bir tedavidir. Hayranı olduğunuz kişilerin ağız yapısına özeniyor ve yaptırmak istiyorsanız, bu tedavi yöntemlerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik herkesin kendine göre gülüş tasarımı farklı olarak yapılmaktadır.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
05:41
Güneş
07:02
Öğle
12:39
İkindi
15:38
Akşam
18:06
Yatsı
19:22
Diğer Haberler