SON DAKİKA

Profesyonel Konya Catering Hizmeti

Yemekte kaliteyi tayin eden, lezzet kadar bol çeşit ve hijyendir. Özellikle kalabalıklar için yapılan yemeklerde belirli bir kaliteyi tutturmak son derece önemlidir. Bu alanda uzun yılların tecrübesine sahip olan firma, Konya tabldot konusunda birçok iş yerine çözüm sunuyor.
24 Kasım 2020, Salı - 16:49
Yemekte kaliteyi tayin eden, lezzet kadar bol çeşit ve hijyendir. Özellikle kalabalıklar için yapılan yemeklerde belirli bir kaliteyi tutturmak son derece önemlidir. Bu alanda uzun yılların tecrübesine sahip olan firma, Konya tabldot konusunda birçok iş yerine çözüm sunuyor. Firma, sektörde uzun yıllar boyu elde ettiği tecrübeyi, müşteri memnuniyeti sağlamak adına kullanıyor. Bu yıllar içinde, müşteri beklentisini tam olarak öğrenen firma en iyi çözümleri sunmayı başarıyor. Konya’da kaliteli, güvenilir ve aynı zamanda lezzetli yemekler tercih eden çok sayıda işletme, firmadan hizmet almayı seçiyor.
Güvenilir Konya Catering
Yemek, yaşamsal bir öneme sahiptir. Yemeklerin yapımı sırasında uyulması gereken kurallar vardır. Firma, modern tesislerinde uzman çalışanlarıyla kaliteli ve güvenilir Konya catering hizmeti sunuyor. Yemekhanenin temizliği konusunda çok hassas olan firma, bölgeyi gün içinde 3 defadan az olmamak kaydıyla temizliyor. Ayrıca, bulaşıkhane, hijyen konusundaki hassasiyet nedeniyle üretim alanından uzaktadır. Buna ek olarak tuvaletler de üretim haneden oldukça uzakta bulunmaktadır. Sağlık Bakanlığı tarafından verilen hijyen sertifikalarına sahip olan firma, güven oluşturmayı başarmaktadır. Mekanın yanı sıra, çalışanlar da birçok sağlık kontrolünden geçmiştir.
Konya Catering Hizmeti
Konya’da çalışanlarına kaliteli ve leziz yemekler vermek isteyen müşteriler, firmaya başvuruyorlar. Uzman personellerle çalışan firma, pek çok çeşit sunuyor. Buna ek olarak, yemekleri yaparken en kaliteli malzemeler seçiliyor ve uygun araç gereç kullanılıyor. Bu kurallardan asla taviz vermeyen firma, her gün onlarca kişiye yemek çıkarabiliyor.
Konya Toplu Yemek Hizmeti
Toplu yemek konusunda yılların tecrübesine sahip olan firmanın, yemeklerin hazırlanmasında gösterdiği hassasiyet, lezzet ve kalite olarak yemeklere yansıyor. Firma, 1. sınıf sebzelerden ve yağlardan yaptığı yemeklerde fark yaratmayı başarıyor. Hijyenin çok büyük önem taşıdığı toplu yemek sektöründe, firma beklentilere yanıt vermesi sayesinde öne çıkıyor. Bundan dolayı, Konya’da birçok şirket Konya toplu yemek için firmadan hizmet almayı tercih ediyor. Kaliteden taviz vermeyen firma, buna ek olarak en uygun fiyatlarla müşteri memnuniyeti sağlamayı başarıyor. Her geçen gün, hizmet kalitesini arttıran firma, bu sayede müşteri portföyünü de her geçen gün genişletiyor.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
06:31
Güneş
07:56
Öğle
13:06
İkindi
15:43
Akşam
18:05
Yatsı
19:25
Diğer Haberler