SON DAKİKA

Seydişehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’ne “başarı“ belgesi

Kovid-19 salgını ile mücadele kapsamında maske üretimine devam eden Seydişehir Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğüne, Milli Eğitim Bakanlığınca başarı belgesi verildi.
Güncelleme: 30 Kasım 2020, Pazartesi - 17:10
Seydişehir gönüllüleri tarafında Halk Eğitim Merkezi bünyesinde cerrahi maske üretimi devam ederken, Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar tarafından HEM Müdürü Ahmet Refik Dereli’ye başarı belgesi takdim edildi.

Halk sağlığı için cerrahi maske üretimine devam edecekleri ifade eden Dereli, Kovid-19 salgın döneminde Türkiye genelinde en çok maske, tulum ve önlük üreten ilçe ve kurumlardan biri olduklarını söyledi.

Bu nedenle Bakanlık tarafından başarı belgesi ile onura edildiklerini ifade eden Dereli, "Bu süreçte bizden desteğini esirgemeyen Kaymakamımız Aydın Erdoğan, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tahir Kibar’a ve kurumda bulunan müdür yardımcılarımız olmak üzere hocalarımıza, kursiyerlerimize ve tüm personelimize teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyorum." ifadelerini kullandı.

İlçe Milli eğitim Müdürü Tahir Kibar ise Dereli ve ekibine salgın mücadelesi boyunca vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür etti.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
06:31
Güneş
07:56
Öğle
13:05
İkindi
15:42
Akşam
18:04
Yatsı
19:24
Diğer Haberler