SON DAKİKA

KONESOB artık mobil uygulamada!

KONESOB, tablet bilgisayar kullanımının artması, andoid ve ios işletim sistemli cep telefonlarının (Akıllı Telefon) yaygınlaşması üzerine Android ve IOS Mobil Uygulamasını hayata geçirdi.
Güncelleme: 07 Nisan 2021, Çarşamba - 10:55
Konya Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği, resmi mobil uygulamasını hayata geçirdi. Yeni uygulama sayesinde Konya esnafı odaya dair haberlere, bilgi ve duyurulara artık daha kolay ulaşacak.

KONESOB Başkanı Muharrem Karabacak, Esnaf Teşkilatı olarak bilgi teknolojilerine bağlı yaşanan değişimlere ayak uydurarak, teknolojik altyapılarını gün geçtikçe yenilediklerini belirterek, "KONESOB olarak bugüne kadar kurumsal web sitemiz, sms bilgi uygulamalarıyla güncel haberleri, duyurumları hizmetlerimizin paylaşımını yapıyorduk. Esnaf ve sanatkarlarımızın, vatandaşlarımızın hizmetlere daha kolay erişimini sağlamak amacıyla kısa bir süre önce android ve ios mobil uygulamamızı hayata geçirdik. Artık, esnaf ve sanatkarlarımız, tüm vatandaşlarımız telefon ve tablet uygulamamız sayesinde Birliğimizin güncel haberleri, duyurularımız, proje ve çalışmalarımızı takip edebilecek, akıllı telefon, tablet ve benzeri cihazlara uygulamamızı kurarak istedikleri her yerden KONESOB’a rahatlıkla ulaşabilecek” dedi.

Uygulama;
Android için; https://play.google.com/store/apps/details?id=com.konesob
IOS cihazlar için; https://apps.apple.com/tr/app/konesob/id1555526923?l=tr
adreslerinden tablet, akıllı telefonlar ve ios cihazlara yüklenebiliyor.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:38
Güneş
06:05
Öğle
12:55
İkindi
16:36
Akşam
19:34
Yatsı
20:55
Diğer Haberler