SON DAKİKA

ANMEG yöneticileri Ankara’ya çıkarma yaptı

Anadolu Medya Grup yöneticilerinin Ankara’daki diplomasi trafiği bugünde sürdü. AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ ile görüşen ANMEG Yöneticileri, hayırlı olsun temennilerinde bulundu, kurumun çalışmaları hakkında bilgi verdi.
Güncelleme: 07 Nisan 2021, Çarşamba - 18:47
7’nci Olağan Büyük Kongre sonrası oluşan AK Parti’nin yeni A Takımına hayırlı olsun ziyaretleri sürüyor. KONTV Yönetim Kurulu Başkanvekili Nurettin Kılıç, KONTV İcra Kurulu Üyesi Durmuş Yakıcı ve Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy da AK Parti Genel Başkan Yardımcısı- Tanıtım ve Medya Başkanı Hamza Dağı ziyaret etti.

Hamza Dağ: Emekli amirallerin bildirisi iyi niyetli değil

Görüşmelerde ana gündem 104 emekli amiralin yayınladığı darbe imalı bildiri oldu. Genel Başkan Yardımcısı Hamza Dağ, "Türkiye güçlendikçe birileri çıldırıyor” dedi.

Baykan: İslami dayanışma oyunları Konya için önemli bir fırsat
ANMEG Yöneticileri Ankara temasları kapsamında Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’ı da ziyaret etti. KONTV Genel Yayın Yönetmeni Yaşar Toy’un sorularını cevaplayan Baykan, pandemi sürecinde spor faaliyetlerinin profesyonel branşlar dışında durma noktasına geldiğini ve bu dönemin sporcuların çalışmalarına olumsuz yansıdığını ifade etti. Temassız sporlarda etkinliklere devam edildiğinin altını çizen Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, olimpiyat hazırlıklarının ise kesintiye uğramadığını ve 2021 olimpiyatlarından madalyalar beklediklerine dikkat çekti.
İslami Dayanışma Oyunlarına özel bir parantez açan Baykan, oyunların şehre hatırı sayılır bir hareketlilik kazandıracağına inandığını ve Konya için bugüne kadarki en önemli spor organizasyonu olduğunu belirterek, tesisleşme adına önemli adımlar atıldığını, her ilçeye yatırımlar yapılarak mevcut tesislerin üzerine ciddi ilaveler yapıldığını vurguladı. Baykan, yapımı planlanan modern jimnastik salonunun ve yüzme havuzlarının yanısıra Türkiye’nin en büyük bisiklet veledromunun Konya’ya kazandırılacağını söyledi.

Mehmet Baykan, Konyaspor’un çabalarını ve başarılarını takip ettiklerini belirterek camiadan desteklerini esirgemediklerini belirtti. Yeşil beyazlıların 100.yılının da başarılarla dolu bir yıl olacağını vurgulayan Baykan, Çevre ve Şehircilik Bakanımız sayın Murat Kurum’a da şehrimize ve Konyaspor’a katkıları için teşekkür ediyorum dedi.

Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:38
Güneş
06:05
Öğle
12:55
İkindi
16:36
Akşam
19:34
Yatsı
20:55
Diğer Haberler