SON DAKİKA

Windows 10 Pro İle İhtiyaçlarınızı Tam Olarak Karşılayın

09 Nisan 2021, Cuma - 15:30

Windows kullanımı çok uzun yıllardır yapılmaktadır. Ama Windows 10 Pro, son sistemlerle donatılmış harika özelliklere sahiptir. Özellikle bilgisayarınızı tam analımı ile bir koruma altına aldığı için herkes tarafından çok beğenilmiş ve kullanılmaya başlanmıştır. Windows 10 Pro bilgisayarda karşılaşılabilecek çeşitli güvenlik açıklarının ortadan kaldırılmasını sağlamıştır. Öte yandan  pek çok farklı özellikler de eklenmiştir. Bu sayede hem kullanışlı olması sebebi ile hem de güvenlik sorunları çıkarmaması için Windows 10 pro satın al,  işlemleri yapabilirsiniz. Sizlere bu konuda en iyi desteği sunacak bir web site tercihinde bulunmalı ve ödeme seçenekleri ile de kolayca ödeme yapabileceğiniz bir web site üzerinden alımlarınızı gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Aksi halde Windows 10 pro alırken bir takım sorunlar ile karşılaşabilirsiniz.

 
Windows 10 Pro İle Cihaz Şifrelemelerini Daha Kolay Yapın!
Windows 10 pro, hem ev bilgisayarlarında hem de işletme bilgisayarlarında ihtiyaçlarınıza cevap verebilecek üstün niteliklerle donatılmıştır. Son zamanlarda ise Windows 10 pro lisans satın al gibi alış veriş işlemleri daha fazla yapılmaktadır. Özellikle Windows 10 pro üzerinde bulunan şifreleme özelliği hem kolaylık adına hem de güvenliği sağlaması adına çok sık tercih edilmektedir. Özellikle verilerinin koruma altında olmasını isteyen kişiler için harika bir özelliktir. Çünkü bilgisayar korsanları, güvenlik açığı olan bilgisayarların işletim sistemlerine giriş yaparak her türlü bilgiye ulaşabiliyor. Elbette sadece bu bilgilere ulaşmakla kalmayıp, sizin adınıza da çeşitli dolandırıcılık gibi faaliyetlerde bulunabilirler. Dolayısı ile hem iş yerinizdeki bilgisayarlarınızı korumak adına hem de evinizdeki bilgisayarlarınızı korumak adına Windows 10 pro tercih etmeniz önemli bir detay olacaktır.

 
Sadece güvenlik açığı için değil  daha kolay ve daha pratik bir bilgisayar kullanımı için de Windows 10 Home, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise ve Windows 10 Education  sürümlerini  tercih edebilirsiniz. Her sürüm kendine has özellikleri ile adeta kullanıcı dostu olarak geliştirilmiştir. Bu nedenle de Windows 10 satın al,  seçeneklerinden faydalanabilirsiniz. Üstelik fiyat olarak ta oldukça uygun fiyatlara sunulur.

 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:39
Güneş
05:26
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler