SON DAKİKA

Kripto Ekranı ve Kripto Para Fiyatlarını Belirleyen Unsurlar

11 Mayıs 2021, Salı - 21:45

Kripto Ekranı, 2020 yılında kurulmuş olan bir kripto para işlem platformudur. Kripto para fiyatları başta olmak üzere kripto para dünyasındaki neredeyse her bilgiden anında haberdar olabilir ve anında işlem yapabilirsiniz.

İşlem Hızı
Kripto paralar hakkındaki neredeyse tüm işlemlerde hız çok önemli bir unsurdur. Öyle ki işleminizin değeri ne kadar önemli ve isabetli olursa olsun doğru zamanda yapmadığınız takdirde hiçbir işe yaramaz. Kripto para fiyatlarındaki değişimler saniyelik yaşanır; dakikalık değil. Dolayısıyla o bir saniye içerisinde kararınızı verip eyleme dökmeniz beklenir genelde. Hal böyle iken yapmanız gereken karmaşık olduğu kadar incelikli hesapları yavaş yapma lüksünüz olmaz.

Kripto Ekranı platformunda yer alan özel hesap makinesi bu karmaşık ve incelikli hesapları sizin için hızlıca gerçekleştirir.


Piyasadan Haberdar Olmak
Kripto paralar hakkındaki önemli unsurlardan bir diğeri gündemden anında haberdar olabilmektir. En güncel ve en doğru bilgiye en hızlı şekilde ulaşabilmek hayati önem taşır. Şöyle ki bir balinanın gerçekleştirdiği alım ya da satım işlemi kripto para fiyatlarını etkileyeceğinden; siz kullanıcıların da bu işlemden haberdar olmanız, yatırımınızı yönetmenizi sağlar. Aksi söz konusu olursa mevcut varlığınızı bırakın artırmayı, tamamını kaybetmeniz dahi olasıdır.


Geçmiş Dönem Dataları
Kripto Ekranı platformunu kullanarak rahatlıkla edinebileceğiniz bir diğer önemli unsur da bilgidir. Bilgi neredeyse her konuda olduğu gibi, kripto paralar söz konusu olduğunda da önemini belli ediyor ve kripto para piyasasında varlığınızı sürdürebilmeniz için gerekli olan vazgeçilmez konumunu koruyor.

Kripto para fiyatlarının, yalnızca güncel değerleri ile işlem yapmayı göze alırsanız, ne yazık ki beklediğiniz sonucu elde edememeniz olasıdır. Hangi coin üzerinden işlem yaparsanız yapın, öncelikle o coinin bugünkü konumuna gelebilmek için geçtiği yolları bilmeniz gerekir. Ancak bu sayede kripto para fiyatları ve daha pek çok konu hakkında öngörüde bulunabilirsiniz.
Kripto Ekranı adlı bu kullanışlı platformun bir de Twitter hesabını bırakalım ki; anlattıklarımızdan daha fazlasına ulaşabilin:
 https://twitter.com/kriptoekrani
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:39
Güneş
05:26
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler