SON DAKİKA

Konya Milletvekillerinden KONTV’ye kutlama mesajı

Konya Milletvekilleri, KONTV’nin 29. Kuruluş yıl Dönümü nedeniyle kutlama mesajı yayımladı.
Güncelleme: 10 Haziran 2021, Perşembe - 12:05
MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, MHP Konya Milletvekili Esin Kara ve Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez, KONTV’nin 29. Kuruluş yıl dönümü nedeniyle sosyal medya hesaplarından kutlama mesajı yayımladı.

MHP Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Mustafa Kalaycı, "Konya’nın marka değeri ve dünyaya açılan penceresi olan KONTV’nin 29. yılını kutluyorum. Milletimize hizmet yolunda nice yıllara..." ifadelerini kullandı. Milliyetçi Hareket Partisi Konya Milletvekili Esin Kara kutlama mesajında; "İlkeli yayıncılık anlayışıyla hizmet veren Konya’mızın kıymetli medya kuruluşlarından KONTV ‘nin 29. yıldönümü kutlu olsun." dedi.

Ak Parti Konya Milletvekili Halil Etyemez de mesajında şu ifadelere yer verdi; "Konya’mızda ve ülkemizde yaşanan gelişmeleri izleyicilerle buluşturan KONTV’nin, 29. Kuruluş Yıldönümünü kutluyorum. Değerlerimize ve ahlaka uygun programlarıyla dikkat çeken KONTV’ye yayın hayatında başarılar, tüm çalışanlara görevlerinde kolaylıklar diliyorum."
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:32
Güneş
05:21
Öğle
12:56
İkindi
16:49
Akşam
20:22
Yatsı
22:02
Diğer Haberler