SON DAKİKA

Bitlis TSO Başkanı ve Bazı CHP’li üyelerden Bitlis TV personeline tehdit

Bitlis Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Davut Tezcan ve CHP’li bazı üyeler Bitlis TV mensuplarını tehdit etti.
Güncelleme: 11 Haziran 2021, Cuma - 17:25
09 Haziran’da CHP heyetinin Bitlis ziyaretini takip eden ve görevini yapmaya çalışan Bitlis TV basın mensuplarını Bitlis Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Davut Tezcan ve CHP’li bazı üyeler sözlü hakaretler ve tehditlerle televizyon kanalını, görevini yapan gazeteciyi hedef göstererek çekim yapmasını engelledi.
CHP’li Faik Öztrak ve Veli Ağbaba’nın başkanlığında Bitlis’i ziyarete gelen heyet ilk olarak Bitlis TSO Başkanı Davut Tezcan tarafından karşılandı.
Daha sonra Ticaret ve Sanayi odasına giden heyet burada bir basın toplantısı gerçekleştirdi. Bazı haber ajansları özel olarak davet edilirken Bitlis TV personelinin toplantı odasına girişi engellenmeye çalışıldı.
Tüm engellemelere rağmen işini yapmaya çalışan görevli personel, heyeti takip etmeye devam edince esnaflarla yapılan görüşme esnasında bazı CHP teşkilat mensuplarınca kayıt alması engellenerek üstüne yüründü.
Buda yetmezmiş gibi kayıt almaya devam eden Bitlis TV personelini gören Bitlis Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Tezcan, tehdit ve hakaretlerine devam etti.
CHP’li heyet içerisindeki milletvekilleri bu duruma sessiz kalırken, Bitlis TV basın mensupları bu şartlar altında görevini yapmaya devam etti.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:33
Güneş
05:22
Öğle
12:57
İkindi
16:50
Akşam
20:23
Yatsı
22:03
Diğer Haberler