SON DAKİKA

Bakan Kurum KONTV’nin 29. yılını kutladı

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Konya’nın Karapınar ilçesinde kurulan Türkiye’nin en büyük güneş enerji santralinin temel atma töreninin ardından KONTV’ye özel açıklamalarda bulundu.
Güncelleme: 11 Haziran 2021, Cuma - 19:15
Karapınar, Konya ve genelde Türkiye için önemli bir gündü. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, program sonrasında özel açıklamalar yaptı. Konya adına yürütülen bütün projeleri, yatırımları ve talepleri takip ettiğini söyleyen Bakan Kurum, 29. yılını kutlayan KONTV’yi de tebrik etti.

Konya’nın enerji üssü olacağını vurgulayan Bakan Kurum, 2023’e emin adımlarla yürüyoruz dedi.

Konya için yapılması gereken her şeyin yapılacağını söyleyen Bakan Kurum, bundan sonraki süreçte sulama projelerinin ilk sırada olduğunu söyledi.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, KONTV’nin 29. Yılını kutlayarak şu ifadelere yer verdi: Hakikaten KONTV ailesi olarak 29 yıldır hem Konya’mızda hem de bölgemizde Anadolu yayıncıları olarak çok önemli hizmetler veriyorsunuz. Vatandaşımızı anında bilgilendiriyorsunuz. Doğru, dürüst yayıncılığın en güzel örneklerini sergiliyorsunuz. Bu kolay değil. Önemli bir görev yapıyorsunuz. Yerli ve milli medya diyeceğimiz duruşu sergiliyorsunuz. En zor zamanda Sayın Cumhurbaşkanımızın yanında oldunuz. Çok teşekkür ediyoruz. Bu şeffaf anlayışla sürdürmüş olduğunuz yayıncılığı tebrik ediyoruz. Teşekkür ediyoruz ve nice 29 yılları birlikte yaşarız diyoruz.”
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:33
Güneş
05:22
Öğle
12:57
İkindi
16:50
Akşam
20:23
Yatsı
22:03
Diğer Haberler