SON DAKİKA

Kamalak ailesinin gözünü nefret bürüdü

Eski Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ın eşi Zübeyde Kamalak sosyal medya hesabı Twitter üzerinden nefret kustu.
Güncelleme: 18 Haziran 2021, Cuma - 12:41
Saadet Partisi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Oğuzhan Asiltürk, sosyal medya hesabı üzerinden partisiyle ilgili açıklamalarda bulundu.

Oğuzhan Asiltürk, Saadet Partisi’nin sadece CHP’ye mecbur olmadığını, AK Parti ile de ittifak yapabileceğine dair sosyal medya hesabından açıklamalarda bulundu.

Asiltürk, güçlü bir Saadet Partisi teşkilatı oluşturmak için kendi gözetiminde bir liste hazırlanarak partisinin kongre başkanlığına sunacaklarını belirtti.

Asiltürk, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, eski Başbakanlardan Necmettin Erbakan’dan sonra Saadet Partisi’nde görev yapanların sadece iktidarı tenkit etmekle yetindiğini söyledi.

Oguzhan Asiltürk’ün bu çıkışının ardından Saadet Partisi eski başkanı Mustafa Kamalak’ın eşi Zübeyde Kamalak, paylaşımında "Allah cehennemine enkısa sürede kavuştursunda Saadeti AKP’nin günahlarına katamasın. Ne sıfatla bizlerin adına hareket ediyor ..” paylaşımında bulundu.

Eski Saadet Partisi Genel Başkanı Mustafa Kamalak’ta bir televizyon programına katılarak ’’Saadet Partisi Cumhur İttifakı’na katılırsa bu ülke bakımından vahim sonuçlar doğurur. Ülke iki keskin kampa bölünür. Müslümanlar ve gavurlar kampı olarak anılır. Bu, ülke için felaket olur’’ dedi.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:04
Güneş
05:42
Öğle
13:02
İkindi
16:52
Akşam
20:11
Yatsı
21:43
Diğer Haberler