SON DAKİKA

Vali Vahdettin Özkan’a ziyaretler sürüyor

Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Narmina Mustafayeva, İŞKUR İl Müdürü Emrah Keleş, Sosyal Güvenlik Müdürü Murat Mustafa Yavuz, Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak ve beraberindeki heyet Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret etti.
Güncelleme: 23 Haziran 2021, Çarşamba - 15:20
Azerbaycan Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Narmina Mustafayeva, Konya Valisi Vahdettin Özkan’ı makamında ziyaret etti. Vali Vahdettin Özkan, Narmina Mustafayeva ile ticaret, eğitim ve kültür alanlarındaki işbirliğini değerlendirdi.

Sarayönü Belediye Başkanı Nafiz Solak ve beraberindeki heyet Vali Vahdettin Özkan’a ziyarette bulundular. Heyet ile bir süre görüşen Vali Özkan, Sarayönü Organize Sanayi Bölgesi için kurumlar arası iş bölümü yaparak izlenmesi gereken faaliyetleri değerlendirdi.
Vali Vahdettin Özkan Başkanlığında; Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdür Yardımcısı Furkan Yıldız, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Emrah Keleş, Sosyal Güvenlik Müdürü Murat Mustafa Yavuz toplandı.
Toplantıda Madencilikte İş Sağlığı ve Güvenliğinin Geliştirilmesi Projesi (MİSGEP) kapsamında yapılan çalışmalar ele alındı.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:15
Güneş
05:50
Öğle
13:01
İkindi
16:50
Akşam
20:03
Yatsı
21:31
Diğer Haberler