SON DAKİKA

KGC’den Başsavcı Solmaz’a ziyaret

Konya Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Sefa Özdemir ve yönetim kurulu üyeleri Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret etti.
23 Haziran 2021, Çarşamba - 16:03
Konya Gazeteciler Cemiyeti (KGC) Başkanlığına yeniden seçilen Sefa Özdemir ile yönetim kurulu üyeleri, Konya Cumhuriyet Başsavcısı Ramazan Solmaz’ı makamında ziyaret ederek, fikir alışverişinde bulundu. Gerçekleşen ziyarette Başkan Özdemir, yerel basının yaşadığı zorlukları aktararak, yerel basının desteklenmesi konusunda Başsavcı Solmaz’a görüşlerini iletti. Konya basınının her zaman devletin ve milletin arkasında olduğunu vurgulayan Özdemir, "Konya basını olarak birlik ve beraberlik içerisinde milletimizin ve devletimizin yanındayız. Milli birlik ve beraberliğimizin bozulmaması için bizler basın camiası olarak üzerimize düşen görevi yerine getirmeye gayret ediyoruz” ifadelerini kullandı.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Solmaz ise, "Yerel basının şehirlerin gelişmesinde rolü büyüktür. Konya basınının Türk basını içerisinde önemli bir yeri var. Basınımızı yakından takip ediyorum. Konya’nın gelişmesinde önemli bir görevi yerine getiren basınımıza, gerçekleştirdikleri ziyaretten dolayı teşekkür ediyorum. Konya Gazeteciler Cemiyeti’nin yeni yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Ziyaret, çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
04:04
Güneş
05:42
Öğle
13:02
İkindi
16:52
Akşam
20:11
Yatsı
21:43
Diğer Haberler