SON DAKİKA

ŞIKLIĞIN YENİ MODASI HAYVAN FİGÜRLÜ ŞAPKALAR

30 Temmuz 2021, Cuma - 13:50

Şapka! Tüm zamanların vazgeçilmez aksesuarı… Hem koruyucu özelliği olan, hem de kıyafetlerle uyumlu kullanıldığında estetik/ karakteristik etki bırakan, çağlar boyunca sürekliliğini koruyan bir aksesuar. Salt geçmişte değil, günümüzde de tarz giyimin bir paçası olan şapkalar, sadece şıklığın simgesi olmakla kalmaz, gündelik hayatın ritmine uygun, esnek formlu seçenekleriyle de günlük ve/veya spor giyim kuşamın vazgeçilmez aksesuarı olmayı sürdürmektedir. Hayvan figürlü şapkalar, tam da bu gündelik hayatın ritmine uygun, rahat çizgisiyle, şapka severlere kapısını açmaktadır. Hayvan figürlü şapka markası Goorin Bros, tüm sezona hitap eden kumaş seçimiyle, yaz kış şapkasız yapamayan, aynı zamanda stil giyinenlere kullanım rahatlığı sunmaktadır.


Neden Hayvan Figürlü Şapka?
Hayvan figürlü şapkalar, şapkayı kıyafetin olmazsa olmaz parçası gören kullanıcılar için ciddiyetle eğlenceyi bir arada yakalama esnekliği sağlar. Horoz figürlü şapka, balon balığı ya da koyun figürlü şapka gördüğümüzde gülümserken, Jaguar figürlü, kaplan figürlü ya da at figürlü şapka, sert ve asil giyimin uyumlu ve etkili bir parçası olabilir. Efektif bir etki bırakan  Goorin Bros king şapka, Goorin Bros Kurt şapkajaguar figürlü şapka, at ve kaplan figürlü şapkaların yanı sıra, papağan, uğur böceği, güvercin, horoz figürlü şapka gibi sevimli ve espritüel figürlerin de olduğu goorin bros şapka modelleri, her yaşa ve cinse hitap eden bir çizgiye sahip.  Hayvan figürlü şapkalar, canlı ve koyu renk seçenekleriyle spor giyimin ve gündelik kıyafetin bir parçası olmakla kalmaz, stil giyimde de rahatlıkla kullanılabilir. Yan ve arkaya doğru başı çevreleyen fileli yapısıyla başın terlemesini önleyerek yaz mevsiminde rahatlıkla kullanılabilir.


Şıklığın yeni modası olan hayvan figürlü erkek şapka modelleri, gücün ve asaletin simgesi olan renk ve figürlere sahip olmakla birlikte, esnek, ritmik ve espritüel kişiliklerin giyimlerine renk katacak karakteristik şapka modelleridir. Her ne kadar hayvan figürlü erkek şapka desek de unisex bir havası olan bu şapkalar, her cinse hitap eden bir estetiğe sahip. Çocuklar içinde seçenekler sunan hayvan figürlü şapkalar, aile konsepti yapmayı sevenlerin de zevkle tercih edeceği muhakkak… Kendiniz ya da sevdikleriniz için hayvan figürlü şapkalara göz atmak isterseniz Hatquarters’ı ziyaret ederek ürün hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:36
Güneş
05:24
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:03
Diğer Haberler