SON DAKİKA

En Kaliteli Hasta Taşıma Sedyesi Çeşitleri ve Fiyatları

30 Temmuz 2021, Cuma - 15:45

Birinci sınıf kalitede materyallerden üretilen, fonksiyonel ve dayanıklı hasta taşıma sedyesi mi arıyorsunuz? Meissa ile ihtiyacınız olan sedye modellerine makul ve avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz!

Birbirinden Farklı Sedye Modelleri Meissa’da
Hastaların ve yaralıların en ideal şekilde taşınmasını sağlayan platformlar olan sedyeler pek çok farklı model ile sizlere sunulmaktadır. Taşınacak hasta ya da yaralı bireyin durumuna göre en iyi şekilde taşınmasını sağlayacak sedye türleri ile konforu maksimum seviyeye çıkarabilirsiniz.
Meissa’nın size sunduğu sedye modelleri ve özellikleri şu şekildedir:
  1. Acil Müdahale Sedyesi
Amortisör kısmı rahat kullanım sağlar. Katlanabilir korkulukları güvenli ve kolay kullanım imkanı sunar. 5. tekeri ile kolayca manevra yapılabilmesini sağlar. Bu özellikle hasta sedyesi gelen acil hastaları kolayca, sorunsuz bir şekilde ilgili bölüme taşımaya yardımcı olur. Hasta bağlama kemeri ile hastanın sedyeye sabitlenmesini sağlar. Her iki taraftan da kullanım imkanı sunan pedal sistemi sedyenin her iki taraftan da kolayca yönlendirilebilmesine yardımcı olur.
  1. Genel Amaçlı Sedye
Amortisör kısmı ile hasta pek çok farklı pozisyonda incelenebilmektedir. Katlanabilir kenar korkulukları hastanın kolayca ve güvenli bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır. Hasta bağlama kemeri, oksijen tüpü yuvası ve yüksekliği ayarlanabilir serum askısı hastanın ihtiyaç duyduğu her türlü tıbbi yardımı kolaylıkla almasını sağlamaktadır.
  1. Ameliyathane Sedyesi
Amortisör ile sırt kısmı rahatça ayarlanır. Kilit tekerler sedyenin güvenli bir şekilde durdurulmasını sağlar. X-Ray için geçirgen laminant yatma yüzeyi ve katlanabilir korkuluklar ile güvenli ve çok fonksiyonlu kullanım sağlar. 95 derecede yıkanabilen şilte kılıfı hijyenik kullanım imkanı sunmaktadır. Ameliyathane sedyeleri hastanın kolayca taşınmasını ve ameliyat yapılacak alana kolayca yerleştirilmesini sağlar.


Meissa Ekonomik Sedye Modelleri Sunuyor!
İhtiyacınız olan sedye modellerine ekonomik fiyatlarla ulaşmak mı istiyorsunuz? Meissa ile aradığınız sedye modellerine bütçe dostu sedye fiyatları ile kolayca sahip olabilirsiniz. Avantajlı fiyatlar ve kampanyalar ile bütçenize uygun sedye çözümlerine kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kaliteli, özenli ve 1. sınıf bir hizmetten yararlanmak için hemen https://www.meissa.com.tr/sedyeler adresini ziyaret edebilirsiniz.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:36
Güneş
05:24
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:03
Diğer Haberler