SON DAKİKA

Tiens Group Uluslararası Sağlık Endüstrisi Forumunu Düzenledi

04 Ağustos 2021, Çarşamba - 10:00
Tiens Group Uluslararası Sağlık Endüstrisi Forumunu Düzenledi: Küresel Sağlık Endüstrisini Daha Da Geliştirmenin Yollarını Keşfetmek
Çin’deki en etkili çok uluslu şirketlerden biri olan Tiens Group, 1995 yılından gümüze kadar insanların daha iyi yaşamasına yardımcı olma hedefine sadık kalmıştır. Başlangıçta, Tiens Group’un ana ürünleri kalsiyum gibi sağlıklı ürünleri barındırmaktaydı. Ancak şimdiye kadar sınır ötesi e-ticaret, uluslararası turizm, canlı yayın ve terminal ekipmanları mağazaları gibi birçok çeşitli endüstrilerde farklı ürünler geliştirdi ve dünya çapında 110 şubesiyle küresel bazda 47 milyonun üzerinde aileye gururla hizmet verdiTiens Group tarafından 3 Ağustos 2021’de (Yerel saat ile) uluslararası sağlık endüstrisinin gelişimi hakkında konuşulmak üzere uluslararası bir sağlık endüstrisi forumu düzenlenecek. Tiens Group’un dünya çapındaki tanınırlığı ve etkinliği sebebiyle, bu forum dünya çapında medyanın büyük ilgisini topladı. Tiens Group Başkanı Li Jinyuan, Grubun küresel sağlık endüstrisinde önemli bir katılımcı olarak "insan topluluklarının sağlığı ” için sürekli çaba göstereceğini söyledi.2013 yılında Çin, kıtalararası dış ticaret işbirliğinin daha da güçlendirmek için Kuşak ve Yol Girişimlerini önerdi. Kuşak ve Yol Girişimleri birçok ülkede ticareti teşvik etmek için birbirinden farklı fırsatlar yarattı ve ayrıca belirli ülkeler için ise nakliye ve ticaret gibi bir takım maliyetleri azalttı. Tiens Group’un Kuşak ve Yol’un inşasında oynadığı önemli rollerden biri, Tiens Grubu ile Kuşak ve Yol projesi üzerindeki ülkeler arasındaki ekonomik ve ticari işbirliğini ve tarafların kalkınmasını teşvik etmektir.

Ekonomik ve ticari işbirliğinin rolünü birçok ülke ekonomisi için önemli bir dayanak olarak gören Tiens Group Başkanı Li Jinyuan, 1995 yılında doğrudan satış sektörüne giriş yaptı ve ve 1997 yılında uluslarası işlerini geliştirmeye başladı. Avrupa, Avrasya, Asya Pasifik, Afrika, Amerika ve Orta Doğu’da gelişen pazar ve 224 ülkeyi ve tüm bölglerini kapsayan iş kapsamı ile yeni başlayan uluslarası e-ticaret sektörünün hızla geliştiğini belirtmekte fayda var. Avrupa, Çekya ambarı, Avrupa Asya ambarı ve Afrika ambarı  olmak üzere üç büyük uluslarası depo, küresel tedarik zincirinin desteğini sağlamak için yakın zamanda kullanıma alındı.

Son 26 yıldaki ısrarlı ve azimli çalışma sayesinde, Tiens Group, tüm ülkeleri kapsayan küresel bir ağ kurmak için tek üründen çeşitlendirilmiş ürün yapısına, entegre sağlık hizmetlerine ve ardından çok sektörlü yenilikçi ürün geliştirme alanlarına geçti. Ailelerin tüketim yoluyla zenginlik yaratmalarına, istihdamı ve girişimciliği teşvik etmeye, küresel işlerin yürütmelerine yardımcı olmalarına ve aynı zamanda kalkınmayı arttırmalarına yardımcı olmak için yenilikçi yeni modeller ve mekanizmalar benimsemiştir.

Dünyanın dört bir yanındaki "Kemer ve yol” un birçok üyesinin Çin’de röportaj yaptığı ve olumlu eleştiriler aldığı bildiriliyor. Tiens Group, kuruluşundan bu yana, küresel bir iş sistemi oluşturmak için yeni iş modellerini ve konseptlerini aktif olarak savunmakta, araştırmakta ve uygulamakta. "Kuşak ve Yol” uygulayıcısı olarak, daha geniş küresel ekonomik kalkınmayı teşvik etmek için sonunda küresel bir markaya dönüşmüş ve zamanla da Çin ulusal markasına dönüşmüştür.
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:52
Güneş
05:31
Öğle
12:51
İkindi
16:42
Akşam
20:02
Yatsı
21:34
Diğer Haberler