SON DAKİKA

Cumhurbaşkanı Erdoğan: “Akıncı“larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, “Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız Akıncılarla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz“ dedi.
Güncelleme: 04 Eylül 2021, C.tesi - 18:47

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Rize Genişletilmiş İl Danışma Toplantısı’nda konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın açıklamalarından öne çıkanlar:
Artık hiçbir şey eskisi gibi olmayacak diyerek çıktığımız bu zorlu yolculukta 20 yıldır alnımız ak, başımız dik bir şekilde yürüyoruz. 15 Temmuz’da darbe yapmaya çalıştılar. Ekonomiden, çukur eylemlerine kadar pek çok saldırıyla karşı karşıya kaldık. Milletimizin desteğiyle tüm oyunları bozduk. Tüm saldırıların üstesinden geldik. Kontrollü darbe iftirasıyla milletin zaferine çamur attılar.

"Kılıçdaroğlu Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi"
FETÖ’cüler için Ankara’dan İstanbul’a yürüyen Kılıçdaroğlu, 732 gündür evlatlarına kavuşma mücadelesi veren Diyarbakır annelerini bir kez ziyaret etmedi. 20 yıldır girdiği tüm seçimleri kaybeden CHP, milletten yediği tokadın acısıyla ateşi kendisini de yakacak tehlikeli bir oyun oynuyor.

"CHP siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor"
CHP her gün maşeri vicdanı kanatan bir skandala, kadınlarımızın çoğunluğunu tahkir eden bir terbiyesizliğe imza atıyorlar. CHP, bir Truva atı misali siyaset kurumunu içeriden çökertmeye çalışıyor.

"Meral Hanım sen Gezicilerle berabersin"
Dolmabahçe Sarayı’nın karşı duvarına ’zulüm 1453’te başladı’ diye yazan Gezicilerdi. Meral Hanım, işte sen bu Gezicilerle berabersin. Yolun açık olsun.

"Rize-Artvin Havalimanı’nı bu yıl sonu açacağız"

bölgesine önemli yatırımlar yapıyoruz. Rize-Artvin Havalimanı’nı bu yıl sonu açacağız.
"’Akıncı’larla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz"

Birilerinin ufku taş ve laf yığınlarından öteye geçemezken biz Taarruzi İnsansız Hava Aracımız Akıncılarla dünya harp tarihini yeniden yazıyoruz.
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:38
Güneş
05:25
Öğle
12:59
İkindi
16:52
Akşam
20:23
Yatsı
22:02
Diğer Haberler