SON DAKİKA

“Biz senin için her şeyi yaparız”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı, kendisini ziyarete gelen ikinci sınıf öğrencisi Damla Girgin’in isteğini kırmayarak yerine getirdi.
Güncelleme: 21 Eylül 2021, Salı - 11:35
Özel bir okulda okuyan 2. sınıf öğrencisi Damla Girgin, Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’ya okul önündeki soğuk asfalt yolunun kendilerine tehlike yaptığını, kayıp düştüklerini, yağmur yağdın da ise üstlerinin çamur olduğunu iletti.

Başkan Pekyatırmacı Damla Girgin’in talebini "Peki, sen bunu bize daha önce niye söylemedin” diyerek tebessümle karşıladı.

Girgin, "Daha önce söyleyecektim ama zaman olmadı. Orayı da yapabilecek güçte siz varsınız. Rica edersek orayı düzeltebilir misiniz” diye cevap verdi.

Başkan Ahmet Pekyatırmacı, "Biz senin için her şeyi yaparız, sen ne istersen yaparız, anlaştık” diyerek isteği geri çevirmedi.

Pekyatırmacı’nın soğuk asfalt yolunun sıcak asfalta dönüştürülmesi için ekiplerine talimat verdiği öğrenildi. O anları sosyal medya hesabında paylaşan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı’nın paylaşımı kısa sürede çok beğeni aldı. (Konhaber - Kemal Sayın)
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
05:35
Güneş
06:55
Öğle
12:40
İkindi
15:45
Akşam
18:15
Yatsı
19:30
Diğer Haberler