SON DAKİKA

Cloud Shopping - Evde para kazanmak için yeni bir internet istihdam modeli, Hayat güvenceniz

24 Eylül 2021, Cuma - 20:00

Cloud Shopping e-ticaret platformu, Morley Fund Management’ın bir yan kuruluşudur. Morley Fund Management, merkezi Londra’da bulunan Birleşik Krallık’taki en büyük aktif fon operatörüdür. Morley Fund 1973 yılında kurulmuştur ve dünya çapında 40 milyon müşteriye sahiptir. 40 yılı aşkın bir geçmişe sahip, daha olgun bir fon yönetimi deneyimine ve yatırım felsefesine sahiptir.
 
 
Cloud Shopping, küresel bir e-ticaret akıllı bulut sipariş promosyon platformudur. Yıllar içinde, e-ticaret alanında dijital pazarlama programatiklerinin küresel gelişimini ve yaygınlaştırılmasını teşvik etmeye odaklanmıştır. Cloud Shopping, kullanıcıları ve e-ticaret satıcılarını birbirine bağlayan bir köprüdür. Cloud Shopping, dünyanın dört bir yanındaki büyük e-ticaret platformlarına bağlanan güçlü bir akıllı itme motoruna ve ödeme sistemine sahiptir. Cloud Shopping, alıcıların ve kullanıcıların ürünlerini doğru bir şekilde eşleştirmek için akıllı bir bulut algoritması kullanır. Satıcılar tarafından gönderilen her ürün siparişine yardımcı olur, işlemleri otomatik olarak eşleştirir, ürün bilgilerini ve çevrimiçi mağaza sıralamalarını hızla iyileştirir, geniş çapta satış verileri oluşturur, satıcıların temel rekabet gücünü artırır ve böylelikle yerel satıcıların ürünleri daha iyi satmalarını sağlar. Aynı zamanda Sipariş eşleştirme görevinde yarı zamanlı yer alarak, her siparişte makul bir komisyon alacaktır. Cloud Shopping sipariş eşleştirme merkezi, büyük satıcılar ve küresel kullanıcılar, iyi huylu bir iş ekosisteminin üçü bir arada kapalı döngüsünü oluşturur. Yarı zamanlı çalışanlara, evde çalışma ve para kazanmak imkanı sunar. Yarı zamanlı işe veya pasif gelire başlamak için en gelişmiş, en kolay ve en etkili araç ve platformdur!

 
2020 yılında başlayan e-ticaret teknolojisinin gelişimi tüm hızıyla devam ediyor. Dünya eskisi gibi bu tür "yıkıcı" ve "dönüştürücü" "evrensel teknoloji’yi hiç beklemiyordu. E-ticaret için bir dizi ön teknik standart yayınlanmıştır ve önümüzdeki 10-15 yıl içinde daha fazla standardın ortaya çıkması beklenmektedir. E-ticaret teknolojisi, insan faaliyetlerinin tüm yönlerini nasıl değiştirecek veya ne kadar derinden etkileyecek? Bu, yetkili uzmanlar tarafından tartışılan bir konudur. Şubat 2020’den bu yana Covid-19 (SARS-CoV-2 virüsü) dünya çapında hızla yayıldı ve tüm dünya ülkelerini etkiledi. Bu salgının dünyadaki sosyal ve ekonomik etkisi de insanların şu düşüncesini tetikledi: Salgın sonrası çağda e-ticaret teknolojisi nasıl bir rol oynayacak? Virüsün yayılmasını engellemek için sosyal mesafenin uygulanmasından sonra, iletişim teknolojisinin önemi daha belirgin hale geldi ve insanlar, sosyal bağlantıların korunmasında ve ekonomik sistemin esnekliğinin korunmasında rol oynayan iletişim teknolojisi hakkında daha derin bir ilgiye sahip oldular. IHS Markit, e-ticaret teknolojisinin sürekli ve derinlemesine konuşlandırılmasının ve e-ticaret teknolojisinin ürettiği ürün, hizmet ve deneyimlerin salgın sonrası dönemde insanların acil bağlantı, esneklik ve dayanıklılık ihtiyaçlarını gerçekten karşılayacağını tahmin ediyor. Bu, tüm toplumu e-ticaret teknolojisinde sermaye harcamalarını ve Ar-Ge yatırımlarını artırmaya devam etmeye teşvik edeceğini gösteriyor.

 
Kapsamlı araştırma verilerine ve mevcut e-ticaret ortamına dayanarak, Morley Fund Management’ın Londra merkezinin karar vericileri, 2021’in ikinci yarısında Avrasya bölgesinde Cloud Shopping iş genişleme planını resmi olarak başlatmaya karar verdi. Bu genişleme planındaki en önemli ilk adım olarak sayılıyor. Bu hareket, Cloud Shopping’in 2030 yılına kadar dünya çapında 50 milyon satıcı ve 600 milyon tüketiciye hizmet vermek olan büyük planını tamamlayacağı ve dünyanın en iyi akıllı bulut sipariş eşleştirme merkezini birlikte inşa etme hedefine doğru bir adım daha atacağı anlamına geliyor.

 
Cloud Shopping CEO’su, Cloud Shopping’in şu anda Avrupa, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Orta Doğu ve Doğu Asya’da önemli bir yeri olduğunu söyledi. Avrasya’daki hazırlıklar tüm hızıyla devam ederken, yakın gelecekte Cloud Shopping küresel çalışma modelini ve yaşam koşullarını değiştirecek. Milyar düzeyindeki üyelik verileriyle Cloud Shopping, çeşitli ülkelerde depo tarzı satış topluluğu ve satış noktaları oluşturacak, resmi olarak çevrimdışı fiziksel mağazalar ve yaşam topluluğu platformları başlatacak, akıllı bir ekolojik tam ürün tedarik zinciri oluşturacak ve üyelere uzun vadeli geliştirme avantajları sağlayacak.

 
Akıllı e-ticaretin mevcut çağında, Cloud Shopping, insanların bulut alışveriş uygulamalarını yalnızca bir cep telefonuyla indirip tamamlayabileceğine, görevleri her zaman, her yerde alabileceğine ve anında gelirin kazan-kazan hedefine ulaşabileceğine kesinlikle inanıyor. Dükkan açmaya gerek yok, dükkan işletmeye gerek yok, çok fazla insan gücü ve malzeme kaynağı yatırımına gerek yok, herkes katılabilir! !
 
Telefonunuzu açın, bir Cloud Shopping hesabı oluşturun ve yarı zamanlı kariyerinize hemen başlayın!
Daha fazla bilgi için lütfen Cloud Shopping Türkiye resmi web sitesini ziyaret edin: www.cloudshopping.cc
 
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:43
Güneş
05:26
Öğle
12:52
İkindi
16:44
Akşam
20:09
Yatsı
21:44
Diğer Haberler