SON DAKİKA

TIENS Grubunun Küresel Gelişimi’nin Uluslararası Yayını: Takas, Üstünlük ve Başarısı

Güncelleme: 18 Ekim 2021, Pazartesi - 02:00

 TIENS Grubunun Küresel Gelişimi’nin Uluslararası Yayını  Takas, Üstünlük ve Başarısı
 

2015 yılında özel bir şirketin, Fransa’da bulunan Nice kentine 6.700’den fazla çalışan için bir seyahat programı organize ettiğini ve dünya çapında 167 ülkede ana akım medya tarafından yayınlanıp, küresel olarak konuşulan haber haline geldiğini Guinness Dünya Rekoru kırdığını hatırlıyor musunuz? Birçok bilim adamı, uzman ve medya, bu şirketin nasıl bir şirket olduğunu ve sadece 20 yıl içinde nasıl küresel başarı elde ettiğini merak ediyor ve araştırıyor. Şirketin 26 yıllık gelişiminin yorumu, sırları ve cevapları, Ocak 2021’de Londra’da yayınlanan Unlocking the Emperor’s Door kitabında ve TIENS Group’un Küresel Gelişimi kitabında bulunmaktadır:  Swap, Transcendence ve Success dünya çapında 2021 yılının Ekim ayında yayınlanmıştır. Bu iki kitap, Sayın Li Jinyuan ve TIENS Group, New Swap and Transcendence Theory ile birlikte TIENS Group’un bilgelik teorisi sistemini oluşturmaktadır.
 

Bay Li Jinyuan ve TIENS Grubu girişimcilik hikayelerini kaydeder, New Swap and Transcendence Theory teorik yenilikler sunarken, Open the Emperor’s Door gelişim sürecini kaydeder ve TIENS Grubunun Küresel Gelişimi ise: Swap, Transcendence ve Success teorik sistemine entegre eder. TIENS Group Başkanı Bay Li Jinyuan, bu dört kitabın herkese bilgeliğin kapısını açabilmesi, kendili geliştirebilme yoluna girmesi, hayallerini gerçekleştirmesi ve ve sonunda kendi ihtişamının zirvesine ulaşması için rehberlik edebileceğini umduğunu dile getirdi!


 Bay Li Jinyuan ve TIENS Grubu

Bay Li Jinyuan, var gücüyle hayalleri için çok çalıştı. Sadece birkaç yıl içinde kurduğu TIENS Grubu milyarlarca varlığa sahipti; 1997 yılında çalışmalarını yoğunlaştıran Grup, tek nefeste 37 ülkede pazarlara, 2002 yılında ise 60’tan fazla ulusal şube geliştirdi, uluslararası bir pazar ve pazarlama ağı açtı ve ürünlerinin 86 ülke ve bölgeye satışını gerçekleştirdi ; gelişimin hızı ve ölçeği inanılmaz boyutta!
 

Bay Li Jinyuan, 2002 yılında Bay Li Jinyuan ve TIENS Group adlı kitapta kendisinin ve ortaklarının girişimcilik hikayelerini aktardı ve  işletmelerin gelişimini teşvik etmek için liderlik, hayal kurabilmek, cesaret, azim, akıl ve dürüstlük gibi değerli nitelikleri gösterdi ve bir sonraki kitabı New Swap and Transcendence Theoryiçin temel oluşturdu.

 

Yeni değiştirme ve Aşkınlık Teorisi

 TIENS, uluslararası pazarın gelişme sürecinde çok sayıda sorunu ve engeli aşmıştır. Yıllarca süren öncü deneyimden sonra, Bay Li Jinyuan, bilimsel ve birleşik teorik rehberliğin işletmelerin gelişimi için çok önemli olduğunu anladı. TIENS’in uluslararası pazar gelişim serüveninin deneyimlerini ve derslerini, sürekli değişen pazar ortamıyla birleştirerek dikkatle özetledi, zamana ayak uydurdu, başarıya giden kendi yolunu yarattı ve kendine özgü bir bilimsel ileri sıçrama taktiğini hem bilimsel hem de pratik bir şekilde "New Swap and Transcendence Theory" ile ortaya koydu.   Bay Li Jinyuan tarafından derlenen New Swap and Transcendence Theory  , 2003 yılında piyasaya sürüldü ve bu tüm dikkatleri TIENS üstüne çekti ardından uluslararası arkadaşlar, hızlı ekonomik durumunu keşfetmek için Open the Door  ile TIENS’i örnek aldı.
 

İmparatorun Kapısının Kilidini Açmak
 

Ünlü Avustralyalı gazeteci ve yazar Christopher Sheedy, Ocak 2021’de İngiltere’nin Londra şehrinde yayınlanan ,Unlocking the Emperor’s Door  kitabını derinlemesine araştırıp, anlamaya çalışarak üçüncü bir kişinin bakış açısıyla bir daha yazdı. Christopher Sheedy, küresel ekonomik entegrasyonun arka planında, TIENS’in gelişimini yüceltilmiş New Swap and Transcendence Theory kitabının daha fazla işletmenin hızlı gelişimi için yeni uygulamalar ve fikirler getirdiğine inanıyor ve uluslararası dostlarımız Unlocking the Empire’s Door.kitabından övgüyle bahsetti. Bay Li Jinyuan, kendisini yenilikçi uygulama ile birlikte araştırmaya adadı ve TIENS Grubunun Küresel Gelişimi:’nin yayınlanmasına yol açan New Swap and Transcendence Theory kitabını daha da optimize etti, zenginleştirdi, mükemmel hale getirdi. değiştirme , Aşkınlık ve Başarısı Ekim 2021.
 

 

TIENS Grubunun Küresel Gelişimi:değiştirme , Aşkınlık ve Başarısı
 

 TIENS Grubunun Küresel Gelişimi: değiştirme , Aşkınlık ve Başarısı teorik iyileştirmeler ile yeni inovatif uygulamaları birleştirir. Ampirik analiz ve karşılaştırmalı çalışmalar ile , küresel kurumsal bir grubun "değiştirme ve yeniden yapılanma" temelinde en güncel iş uygulamaları, bilgi teknolojileri, ağ yönetimi ve iletişim teknolojisini, akıllı kombinasyon ve bağlantı teknolojilerini, blok zincirini nasıl entegre ettiğini kapsamlı bir şekilde anlatırken amacı  geleneksel iş ve modern ağ bilgi teknolojisinin yakın kombinasyonunu gerçekleştirmek ve bu temelde "kendini yıkma ve aşma"yı gerçekleştirebilmektir. Daha da önemlisi, bu kitap başarının temel faktörlerini derinlemesine analiz ediyor ve işletmelerin küresel yerleşimi ve gelişimi için çok önemli bir referans ve yol gösterici rol oynayan işletmelerin gelişimini destekleyen bu faktörlerin tipik örneklerini listeliyor.
 

Bay Li Jinyuan, TIENS’in ileriye dönük hayal kurmaya, üçüncü girişimi tam bir güvenle tanıtmaya, "new replacement transcendence theory" ve kavramı rehberliğinde "tek vücut ve çok kanat" stratejisinin uygulanmasını hızlandırmaya devam edeceğini söyledi. "Birlikte yaşama, paylaşma ve kazan-kazan", küresel pazarın derinliğini daha da genişletir, "insanlara sağlık getirmek ve topluma hizmet etmek" ilk misyonunu uygulamaya devam eder ve daha göz alıcı bir değere kavuşur.

Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:49
Güneş
05:29
Öğle
12:52
İkindi
16:43
Akşam
20:04
Yatsı
21:37
Diğer Haberler