SON DAKİKA

İstanbul Toptan Tesettürün En Büyük Adresi: Ayhan Moda

14 Ocak 2022, Cuma - 09:45

Tekstilde toptan giyim denildiğinde ilk akla gelen merkez İstanbul Merter’dir. Oradaki ürün çeşidi ve fiyatların uygundur hiçbir yer ile karşılaştırılamayacak kadar iyidir. Her kesime ve kategoriye ait tekstil malzemelerinin satıldığı Merter toptan tesettür denildiğinde de akla gelen ilk isimdir. Arama motoruna toptan tesettür giyim Merter diye bir aratma yapacak olursanız Merter Ayhan Moda adresi ile karşılaşırsınız.

Toptan Tesettür 

Toptan tesettür giyim çok çeşitli parçalardan oluşmaktadır. Ürün yelpazesi çok geniş bir giyim türüdür. Özellikle ikili takımlar kombinler tunikli pantolonlu etekli takımlar başörtüleri dış giyim seçenekleri ile çok zengin bir ürün yelpazesine sahip olan tesettür giyim, toptan tesettür giyim işi ile uğraşanlara çok zevkli bir iş seçeneği sunuyor.
Çoğu markalar sadece tesettür giyim alanında ürer alıp satarak çok geniş kitlelere hitap eden satışlar yapmaktadır. Tesettür giyim toptan satış online mağazalarına bir göz attığınızda yukarıda bahsedilen giyim seçeneklerinin çok çeşitli kategoriler oluşturduğunu göreceksiniz.

Toptan Tesettür Giyim Fiyatları

Toptan tesettür giyim firmaları söz konusu olduğunda İstanbul toptan tesettürün en büyük adresi, Ayhan Moda’yı gönül rahatlığı ile telaffuz edebiliriz. En moda ve en güncel, çok çeşitli ürün yelpazesi ile sürekli taze ürün ile müşterilerini kapsayan Ayhan Moda toptan tesettür giyim satışları da yapmaktadır. Tesettür giyimin tarz ve Moda olduğu son yıllarda her fiyata uygun ürün bulunabilen bir döneme girmiş olan sektör alıcısını yormuyor.
Her fiyata ürün bulunabilen toptan tesettür giyimin üst fiyatı olarak verilecek bir rakam maalesef yoktur. Çünkü dünyaca ünlü tesettür markaları vardır üretim yapan ve sadece marka oldukları için bile ayni kalite bir ürünün piyasa fiyatının on kat dahi fazlası olabilir. Bu yüzden etikete fiyat ödemekten ziyade tasarıma ve kaliteye bakarak makul fiyatlardaki iç piyasa markalara ve mutlaka tavsiye ettiğimiz Ayhan Moda ya bir göz atmanızı öneririz.

Ayhan Moda Toptan Tesettürün Adresi

Gerek perakende gerek ise toptan satış söz konusu olduğunda İstanbul toptan tesettürün en büyük adresi: Ayhan Moda bize göre telaffuz edilebilecek ilk tesettür giyim firmalarından bir tanesidir. Özellikle seçkin kış koleksiyonunu görmediyseniz mutlaka bir göz atmanızı öneririz.
Perakende satış sitesinde mutlaka favori parçalarınızdan olacak trençkotlar iddia ediyoruz ki aklınızı başınızdan alacak. Özellikle son tasarım ve en kaliteli kumaş dokuların sahip şallar ile kombin edildiğinde bu kaliteden vazgeçemeyeceksiniz.

Toptan ve perakende satışın en bilinen ve en köklü adreslerinden bir tanesi olan Ayhan Moda, gerek mağaza alışverişlerinizde gerek perakende alışverişlerinizde için rahatlıkla tercih edebileceğiniz güvenilir bir giyim firmasıdır. Toptan bayan giyim söz konusu olduğunda tekstilde alanında öncü firma tüm müşterilerine hitap etmektedir.
 
 
Konya Namaz Vakitleri
İmsak
03:47
Güneş
05:28
Öğle
12:52
İkindi
16:43
Akşam
20:05
Yatsı
21:39
Diğer Haberler